Playman.cz

Přihlásit
21. 02. 2017

Facebook:

Podívejte se na tohle skvělé soutěžní video na For Honor nazvané Život Nobushi. Ve videu je Nobushi nejen představena pomocí originálního videa, ale je i vidět přímo v akci proti různým protivníkům. Pokud se vám video líbí, tak ho nezapomeňte podpořit! Zapojte se do soutěže i vy a vyhrajte originání trička, hrnek, podtácky a další ceny!

21. 2. 2017 Facebook Playman.cz
21. 02. 2017

Facebook:

Asi u všeho platí, že trénink dělá mistra. U For Honor to však platí dvojnásob, protože bez pořádného sžití s vaším hrdinou z vás bude akorát tak potrava pro vrány ;-) Jak jde For Honor vám? Mají z vás protivníci strach?

21. 2. 2017 Facebook Playman.cz
20. 02. 2017

Facebook:

Torment: Tides of Numenera vychází už příští týden v úterý! Za tu dobu bychom vám chtěli představit Devátý svět Tormentu co nejlépe, protože tento příběh by neměl ujít žádnému RPG fanouškovi. Kromě vizuálního zpracování ve stylu retro (přičemž to nepůsobí pixelově), používá hra moderních principů a perfektně kombinuje plynulý příběh s hráčovými rozhodnutími (na kterých doopravdy záleží). Na plakátu níže se nám představuje jedna z velice zajímavých frakcí, se kterou se ve hře setkáte. Jedná se o kult Měnícího se boha, který je fascinován a plně oddán nejen Měnícímu se bohu, ale i jeho odvržencům (čili i vám, viz video níže). Mít za zády kult obdivovatelů, který se určitě bude dát nějak využít, rozhodně není k zahození že? ;-) https://www.youtube.com/watch?v=VAIpMgRcigI

20. 2. 2017 Facebook Playman.cz
20. 02. 2017

Facebook:

Jak vám jde For Honor? A co vaše videa do soutěže? Shugoki se svým stylem vyloženě hodí pro nějáký brutální sestřih ;-)

20. 2. 2017 Facebook Playman.cz
17. 02. 2017

Facebook:

Včera jsme se dozvěděli, co jsou Ideovlny a jak jsou kategorizovány. Dnes se blíže podíváme na červenou Ideovlnu značící vášeň, aktivitu a emoce. Rozhodnutím budete čelit v Tormentu doslova na každém kroku. Není rozhovor či konfrontace, který by se nedal řešit několika způsoby a dokonce i vize probíhají dle vašich rozhodnutí. Pokud se budete ve svém rozhodování řídit vášní a emocemi, budete tím posilovat svojí náklonnost k červené Ideovlně. Abychom červené Ideovlně lépe porozuměli , podíváme se na “příkladné” reakce na hluboké otázky. “What does one life matter?” (Jakou má cenu jeden život?; Co v životě má cenu?) “Život se má prožít. Následování svých vášní je to, na čem doopravdy záleží.” “Ztráta života je tragédie, ale proč?” “Ztráta života není nutně tragická. Život prožitý v dřině a nudě je vskutku tragický nezávisle na tom, jak dlouhý či krátký byl. Každý jednou umře, ale ne každý žije.” “Jaká je největší tragédie padlých civilizací?” “Žili, milovali a tvořili. Mohli následovat své sny a vášně jako každý jiný. Jediná tragédie je, že se s nimi už nepotkáme.” “Jaký odkaz chcete po sobě zanechat?” “Chci aby si mě lidé pamatovali jako člověka vášně a života. Příklad hodný následování.” Logika a rozum tak v červené Ideovlně často hrají až druhé housle a řízením se emocemi a žitím naplno se můžeme náhle ocitnout tváří v tvář realitě. Jak je to u vás? Žijete svůj život hlavou či srdcem?

17. 2. 2017 Facebook Playman.cz
16. 02. 2017

Facebook:

Výpravné klasické RPG Torment: Tides of Numenera je hrou velkého příběhu, který vás pohltí lépe než mnohé knížky díky svému vizuálnímu zpracování. A jako každý pohlcující fantasy (sci-fi) svět je plný záhad, historie a prvků, které je dobré znát ještě před ponořením se do tohoto světa, protože pak na výzkum není čas ;-) Ideovlny (Tides): Ve světě Tormentu existují neviditelné síly zvané Ideovlny, které mají hluboký a trvalý vliv na okolní svět. Tyto Ideovlny představují komplikovaný koncept, který se nedá pořádně definovat slovem. Ideovlny odpovídají vaším akcím, ne vaším záměrům. I přesto, že Ideovlny jsou spojené se vším, jen málo lidí si uvědomuje jejich existenci (jako například Měnící se bůh) a ještě méně ví, jak je ovládat. Účinek Ideovln se nazývá Legacy. Ti, kteří je uznávají, jim přidělili symbolické barvy podle toho, jak odpovídají emocionálním a psychologickým reakcím. Existuje 5 barev: modrá, zlatá, indigová, červená a stříbrná. Modrá - moudrost a osvícení Červená - vášeň, aktivita a emoce Zlatá - empatie a soucit Stříbrná - obdiv, moc a sláva Indigová - Spravedlnost, poctivost, větší dobro

16. 2. 2017 Facebook Playman.cz
15. 02. 2017

Facebook:

Jistě si pamatujete, když jsme vám zde cca před měsícem sdíleli interaktivní trailer na Torment: Tides of Numenera. V tomto traileru se vrhnete na jeden z úvodních questů a sami si vyberete, jakou cestou se bude hra ubírat. Je možné dobrati se sedmi různých konců a to se jedná o sekundární quest! V Tormentu si všechny postavy a okolní svět pamatují co jste řekli a udělali a na budoucí příběh to má velký vliv! Proč to sem ale dáváme podruhé? Na to máme hned tři důvody: 1) Ten největší důvod je zajisté ten, že jsme pro vás zajistili český překlad! Teď si ten příběh může zkusit opravdu každý ;-) 2) Torment: Tides of Numenera vychází již za necelé dva týdny a my vám chtěli ukázat, jak má vypadat hra, která se přizpůsobuje hráči. Žádný jeden konec, žádné dva nebo tři konce, kterými se chlubí spousta her, ale každý jeden krok, který ve hře uděláte, vytváří váš jedinečný příběh a zážitek! 3) Zároveň tím chceme upozornit, že už nyní se pracuje na fanouškovské češtině, která vyjde bohužel až několik měsíců po vydání hry. Určitě však stojí za to si hru nejdříve projít v angličtině, je to opravdu skvěle napsané. Torment: Tides of Numenera Vychází 28.2. 2017 na PC, PS4 a Xbox One.

15. 2. 2017 Facebook Playman.cz
14. 02. 2017

Facebook:

Dnes vyšel For Honor, už jste se stali postrachem bojišť?

14. 2. 2017 Facebook Playman.cz
14. 02. 2017

Facebook:

Když jsme včera zveřejnili soutěž na For Honor o nejlepší video, tak vám dnes sdílíme něco jako inspiraci pro vaše soutěžení ;-)

14. 2. 2017 Facebook Playman.cz
13. 02. 2017

Facebook:

Soutěž na For Honor! Přiznejte se, že jste si mysleli, že už žádná nebude? Ale vždyť nás znáte. Jakmile máme fanouškovské předměty ke hře, tak se o ně rádi podělíme ;-) Tuhle soutěž jsme však chtěli udělat pro skalní příznivce For Honor, kteří se už nemohou dočkat, až se znovu postaví na bojiště s chladnou čepelí v ruce a vzbudí děs všech nepřátel. A proto vyhlašujeme soutěž o nejlepší video ze hry! Ať už nejlepší poprava či výborný killstreak nebo třeba celé kolo vašeho nespoutaného řádění mezi nepřáteli, vše se počítá! Samozřejmě hodnotíme i kreativní, vtipná nebo i nečekaná videa (jako třeba taneční vystoupení 8 vikingů). Stačí nám to poslat do zpráv a můžete vyhrát skvělé ceny! Ceny: 1/ Korbel + Čokoláda + klíčenka + Podtácky 2/ Tričko + Čokoláda + Klíčenka + Podtácky 3/ Tričko + Čokoláda + Podtácky Pravidla: 1) Video musí být vaše a musí to být prokazatelné! 2) Je možné poslat i screenshot, ale musí na něm být jasné, že je váš. Soutěž platí do 28. února! P.S. Vizuál trička se může lišit, až budeme přesně vědět, jak vypadá, dáme vám vědět :)

13. 2. 2017 Facebook Playman.cz
12. 02. 2017

Twitter:

https://t.co/sf58pgi9xo

12. 2. 2017 Twitter @Playmansro
10. 02. 2017

Facebook:

Jaká byla hra roku podle vás? Hlasujte v několika kategoriích o hře roku 2016 na Games.cz! Jaké bylo největší překvapení? (Shadow Tactics) Jaká byla nejlepší závodní hra roku? (F1 2016) Nejlepší Early Access? (Everspace) Výběr je jen na vás! (ale přece jen byl Far Cry Primal nejlepší) ;-) Hlasovat můžete do konce února.

10. 2. 2017 Facebook Playman.cz
Načíst další