Většina z Vás má pravděpodobně prázdniny a to znamená spoustu času pro ukojení hráčských vášní! S tím Vám může pomoci  akce na tři žhavé tituly z právě končícího roku 2015, která bude trvat až do 10.1.2016. Proto pokud Vám Ježíšek přinesl nějaké finance navíc a chtěli byste si pořídit nějakou skvělou hru za výbornou cenu, čtěte dál!


Prvním titulem je Assassin's Creed Rogue. V tomto díle již dlouho zaběhlé značky se podíváte do Severní Ameriky, kde se v kůži Shay Patricka Cormaca budete mstít assassinům za neodpustitelnou zradu. Kromě slevy na PC, Xbox 360 a PS3 verzi hry od nás dostanete ještě prsten a dřevěnou krabičku s motivy Assassin's Creed Rogue - a to se vyplatí!


Druhým titulem zařazeným do této povánoční akce je strategie Anno 2205. Povrch planety Země jste už ovládli, a proto je potřeba se podívat za hranice našeho domova! Pro vzácné materiály potřebné pro zrovna probíhající průlom ve využívání energie z jaderné fúze se budete muset vydat až na Měsíc, kde bude probíhat klasický závod o zdroje a tím pádem i moc.


Třetí hrou je jeden z největších titulů letošního podzimu - Might and Magic Heroes VII! Příběh této tahové strategie popisuje události občanské války, která zahýbala rozložením sil ve Svatém impériu. Hra respektuje tradice, jež přitahují miliony hráčů po celém světě k obrazovkám už takřka dvacet let, má nový grafický kabát a jako u každé Heroes hry je zde kladen velký důraz na strategické elementy. My Vám k Vaší objednávce dáme navíc ještě tričko s motivem Might and Magic Heroes VII!

Pro objednání klikněte prosím na příslušný odkaz v článku, který Vás zavede do našeho eshopu. 


Článek pro Vás napsal: Petr Jelínek

Článek se vztahuje k těmto hrám:

Obal Assassin's Creed Rogue Obal Might & Magic® Heroes® VII Obal ANNO 2205