Je Silvestr a s tím je pro mnohé z nás spojeno rekapitulování právě končícího roku 2015. I my tedy v tomto článku zrekapitulujeme největší herní události spojené s Playmanem v roce 2015. Nejprve se podíváme na tituly, které jsme pro Vás vydávali a poté si vzpomeneme na akce, kde jste se s námi mohli setkat osobně. Takže jdeme na to!

Rok 2015 byl bohatý na kvalitní herní tituly. Vydávali jsme pro Vás hry jako Minecraft Story Mode, oceňovanou plošinovku Blackhole, HD předělávku strategické klasiky Heroes of Migh and Magic III HD nebo Dex. Z pohledu AAA titulů byl rok 2015 také velice štědrý. 18.6. jsme pro Vás vydali reedici jedné z největších pecek roku 2014 - Far Cry 4. Reedice s označením Complete kromě základní hry obsahovala také Season pass s přístupem k dodatečnému DLC obsahu a měla u Vás úspěch.

29.9. vyšla jedna z nejočekávanějších her tohoto roku - Might and Magic Heroes 7. Sedmé pokračování asi nejlepší tahové ságy slibovalo návrat ke kořenům a mechanikám z legendárních Heroes III a svým slibům dostálo. I přes počáteční škobrtnutí se v nedlouhé době vývojářům podařilo hru vyladit a udělat z ní něco, na co fanoušci série dlouho čekali.
16. října se na Vaše obrazovky přiřítila závodní rallye hra WRC5. Všichni milovníci rallye závodů zaplesali a konečně mohli zaplesat i majitelé poslední generace herních konzolí, kteří nebyli ochuzeni  o zábavu ze smyků na prašných cestách a přelety přes horizonty ve vysokých rychlostech.

Konečně 3. listopadu vyšel další titul ze série Anno. Anno 2205 udělalo krok kupředu ve všech ohledech. Příslib velké porce zábavy přinášel vylepšený grafický kabát a vyladěná hratelnost. Anno 2205 ale udělalo vlastně i krok vzhůru. Opustilo totiž tolik známé kulisy naší vlastní planety a vydalo se objevovat zdroje a bojovat o moc na Měsíc! 
V roce 2015 jste se s námi mohli osobně setkat na několika herních akcích a výstavách. Kdo byl na In-JOY, NextGenExpu, Adviku, Istroconu nebo Game expu může potvrdit. Největší herní výstavy jsme se ale zúčastnili mezi 8. a 11. říjnem na výstavišti v Praze Letňanech v podání For Games 2015. Tyto 4 dny byly velká jízda a doufáme, že jste si ji stejně jako my užili. Mohli jste si vyzkoušet Heroes 7 v tematických kulisách, popovídat si s námi anebo se nechat vyfotit s osobnostmi herní scény. Schválně kolik z Vás má doma fotku s Alžbětou Trojanovou a Zuzkou Cinkovou coby Baty Alquawen v krásných kostýmech z Heroes 7? Na všechny fotky z našeho stánku z For Games 2015 se můžete podívat na naší Facebookové stránce.
Do nastávajícího roku 2016 bychom Vám rádi popřáli hodně úspěchů a splněných přání, pevné zdraví, spolehlivost Vašeho herního železa a spoustu úžasných herních i neherních zážitků.

Váš Playman


Článek pro Vás napsal: Playman