Datum vydání Far Cry Primal je pouhé dva měsíce daleko, což je správný čas na odtajnění exkluzivit, které získáte při před/objednání tohoto vysoce očekávaného titulu právě u nás. 

Je zvykem, že u Playman s.r.o. se sběratelské edice velkých titulů těší velkému zájmu a že k nim vždy dostanete nějaký pěkný dárek. Nejinak tomu bude i v případě Far Cry Primal. Pokud si tedy tuto pecku předobjednáte na našem eshopu, tak se můžete těšit na velice speciální přídavek. Ke všem předobjednávkám sběratelské edice hry od nás totiž dostanete exkluzivní hrníček vyvedený ve stylu doby kamenné a s motivy ze hry Far Cry Primal! Omluvte prosím horší kvalitu přiloženého obrázku, bohužel zatím nemáme k dispozici lepší. Finální podoba hrníčku se může ještě trochu změnit, ale určitě je na co se těšit!


V případě Far Cry Primal jsme si pro Vás ale připravili exkluzivitu i v případě, že si objednáte základní edici hry. Všichni, kdo si objednají základní edici hry na našem eshopu, dostanou tři balíčky odemykatelného obsahu navíc! Ty jsou jinak pohromadě dostupné pouze při zakoupení sběratelské edice hry. Těšit se můžete na balíček šavlozubého tygra, mamuta a sovy. Tyto balíčky Vám zpřístupní suroviny a recepty na výrobu vybavení a zároveň změní vzhled některých druhů  fauny v krajině Oros (šavlozubých tygrů, mamutů a Vašeho sovího společníka). Balíček šavlozubého tygra bude také dostupný u základních edic hry zakoupených u našich obchodních partnerů.

Doufáme, že se stejně jako my těšíte, až se ponoříte do světa doby kamenné, kde nebezpečí číhá na každém kroku a Vás od záhuby dělí pouze Váš důvtip a primitivní zbraň, kterou třímáte v ruce!


Článek pro Vás napsal: Petr Jelínek

Článek se vztahuje k těmto hrám:

Obal Far Cry Primal