Je začátek nového roku a my se s Vámi v tomto článku podělíme o to, nač se u Playman s.r.o. můžete těšit v nejbližších měsících. 

Za méně než dva týdny vychází v krabicové verzi port úspěšného survival hororu z konzole Wii U - Zombi (původně ZombiU).  V tomto nervy drásajícím titulu se pokusíte přežít v ulicích Londýna, který byl zasažen fatální epidemií, jež změnila jeho obyvatele na živé mrtvé. Hra je originální v tom, že pokud zemřete, tak není možnost nahrát si uloženou pozici - prostě musíte začít znovu za jinou postavu a svoji starou dokonce můžete potkat v ulicích i s Vaší výbavou. 

28.1. vyjde Tetris Ultimate na Playstation Vita, jakožto nejnovější ztělesnění globálně snad nejznámější puzzle hry (nakonec kdo z nás Tetris nehrál že?). Tetris Ultimate vdechuje Tetrisu nový život zejména dlouhou řadou nových módů, ale také multiplayerem, ve kterém budete moci soupeřit jak s přáteli, tak s nejlepšími hráči z celého světa. Vaše výkony budou zaznamenány v žebříčcích a Vy tak budete moci zjistit, kdo je tím nejlepším stavitelem kostiček na světě!


V první polovině února, konkrétně 9.2., vyjde hned trio her v jednom balení. Nejedná se o nic jiného než o Assassin's Creed Chronicles. Kromě Číny se tak podíváte do Indie a Ruska v různých obdobích historie, což znamená unikátní sadu vychytávek pro každého ze tří assassinů. To že je hra ve 2,5D neznamená, že byste přišli o cokoliv z volnosti pohybu a možností vypořádat se s nastalou situací a určitě nabídne mnoho zábavy, i když v lehce pozměněném stylu v porovnání s klasickými Assassin's Creed hrami. Hra vyjde i na handheld konzoli Playstation Vita 5. dubna 2016.

Zlatý hřeb prvního kvartálu se na nás silou mamutí přivalí 23.2., potažmo 1.3. Jistě jste poznali, že se jedná o Far Cry Primal. Hra nás pošle do doby kamenné a vydá nás napospas predátorům a nepřátelským kmenům v kůži Takkara, posledního přeživšího z jeho lovecké skupiny. Pomocí vyrobených primitivních zbraní, ohně, ochočování divoké fauny a členů svého kmene se pokusíte přežít v krásné, ale nebezpečné krajině Oros. Hra bude zaměřena na singleplayer, ale určitě nemusíme nijak moc smutnit kvůli absenci multiplayeru, protože vývojaři prý toto rozhodnutí udělali již na počátku vývoje hry a tak nás určitě čeká nezapomenutelný zážitek v singleplayerové kampani. K předobjednávce Far Cry Primal sběratelské edice navíc u nás exkluzivně dostanete hrníček vyvedený ve stylu doby kamenné a s motivy Far Cry Primal.


Možná jste před několika dny viděli na naší Facebookové stránce sdílené video s 20 000 auty z minulého dílu Trackmanie a řekli jste si, že se už nemůžete dočkat dílu nového. Pak vězte, že čekání se blíží ke konci, protože v březnu se na Vaše konzole a PC přiřítí Trackmania Turbo! Hra nabídne to nejlepší z minulých dílů a ještě něco navíc. Vy se tak budete moci postavit přátelům nebo počítačové AI ve čtyřech různých prostředích , stavit si vlastní tratě v Trackbuilderu nebo vyzkoušet možnost Double driver, kde se s kamarádem pokusíte sesynchronizovat dva lidi a dva ovladače při ovládání jednoho auta. 

Zde náš výčet pro první čtvrtletí roku 2016 končí a my doufáme, že Vás aspoň trochu navnadil na zbytek zimních měsíců. Pokud byste si chtěli kteroukoliv ze zmíněných her předobjednat, tak stačí kliknout na příslušný odkaz v článku a vybrat si svoji platformu.

Článek pro Vás napsal: Playman

Článek se vztahuje k těmto hrám:

Obal Trackmania Turbo Obal Assassin's Creed Chronicles Obal Zombi Obal Far Cry Primal Obal Tetris Ultimate