Dying Light 2 Stay Human: Nová epizoda Dying 2 Know More

Zveřejněno 23. prosince 2021

Štítky:

Techland přináší vánočního ducha a reaguje na požadavky hráčů ohledně rozhraní v Dying Light 2 Stay Human

Techland vydal novou epizodu Dying 2 Know More (D2K More), původního webového seriálu plného rozhovorů s vývojáři, který vytvořili jako dodatečný doplněk k Dying 2 Know. Poskytuje hráčům podrobnosti a větší náhled na svět hry Dying Light 2 Stay Human. Hostem této epizody je Agata Sykuła, producentka rozhraní v Techlandu, která nám řekne víc o uživatelském rozhraní, možnostech přístupnosti a celkovém uživatelském zážitku v Dying Light 2 Stay Human. Tato epizoda rovněž zdůrazňuje význam zpětné vazby od komunity; například že si hráči mohou upravit rozhraní a další prvky, aby se jim hrálo pohodlněji.

Nad rámec této epizody by Techland svým fanouškům z celého světa rád popřál veselé Vánoce prostřednictvím bláznivého vánočního videa!

Všechny předobjednávky budou obsahovat exkluzivní digitální balíček Reload Reach for the Sky, které do hry přinesou jedinečné kostýmy, zbraně a skiny pro batoh a padák. Balíček Reach for the Sky byl vytvořen ve spolupráci s Rosario Dawson (Mandalorian, Sin City: Město hříchu), která hraje klíčovou postavu Lawan, jejíž osud se propojí s hlavním protagonistou Aidenem během jeho výpravy.

Hra Dying Light 2 Stay Human, kterou vydává Techland, vyjde 4. února na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S. U všech platforem budou k dispozici české titulky.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ