Eagle Flight VR

Eagle Flight už brzo i u vás doma!

Eagle Flight VR je první hra od Ubisoftu pro virtuální realitu a rovnou nabízí vzrušující zážitek z letu nad nejkrásnějším městem západní Evropy, Paříží. Už je to 50 let, co je Paříž dobytá přírodou a zvířaty, po lidech není ani stopy. Nádherné stavby a parky však po lidech zůstali a můžete se mezi nimi prohánět v tělech majestátných orlů v malebné grafice z dílen Ubisoft Montreál. Hra nabízí mnohem víc než jen požitek z letu a krásnou grafiku. Hlavním tahounem hry je multiplayer až pro 6 hráčů, který hře přidá na adrenalinu, soutěživosti a zábavě.

Funkce hry:

– Singleplayer – hra obsahuje i hru pro jednoho hráče, která vám nabídne volný let celým otevřeným prostorem centra Paříže, ve kterém zažijete naprostou svobodu letu za svištění větru kolem vašich uší. Objevte všechny monumenty, skryté sběratelské předměty a vyzkoušejte své pilotovací schopnosti v několika výzvách.

– Nový úhel pohledu – Eagle Flight vám nabízí jedinečný pohled na Paříž z ptačí perspektivy. Pokud zrovna nemáte schopnosti Orlí vize jako Ezio, tak si Paříž takhle nemáte jak jinak užít. Už jste se snad někdy spustili střemhlav z Eiffelovy věže?

Multiplayer – To nejdůležitější na této hře je však přes to všechno multiplayer! Vyzvěte své přátele na napínavé letecké souboje nad touto nádhernou metropolí a ukažte soupeřícímu týmu, kde je jejich místo. Tohle je přece vaše město! Hrajte až v šesti hráčích ve dvou multiplayerových módech. Lovte nepřátelskou letku a nebo získejte kořist a odneste ji domů! Využijte svůj rozhled, nebo se prohánějte schovaní v úzkých uličkách a podloubích. Staňte se Orlem Pařiže.

Jaký je náš tip?
Zahrajte si s přáteli! Hra tak dostane úplně nový rozměr, když znáte svůj tým nebo víte proti komu hrajete.

SHARE

Související hry

Playman-logo-min

2018 Playman ©  Všechna práva vyhrazena