Nový sběratelský kousek pro fanoušky Assassin’s Creed

Playman s.r.o. Vám přináší další skvělý kousek ze série Ubicollectibles – Sošku Ezia Auditore da Firenze při provádění pro sérii Assassin’s Creed ikonického skoku důvěry (Leap of Faith).

Eziovo oblečení je realisticky vyvedeno podle herní předlohy z Assassin’s Creed 2. Scénu kompletuje detailní replika okna rozpadlého kostela. Na první pohled se může zdát, že soška odporuje gravitačnímu zákonu, nicméně opravdu stojí a to díky chytrému designu a správně položenému těžišti. Pokud jste fanoušky série, tak víte, že skok víry se vždy prováděl z vyvýšených míst. Stejně tak tato soška nejlépe vynikne na nějaké výše položené poličce a dodá tak assassinskou atmosféru svému okolí.

Pro zájemce jsou jistě důležité technické parametry, takže sem s nimi. Soška je z materiálu PVC a je rozložitelná na dvě části. V kompletním stavu (tedy složená) má na výšku 390mm, na délku 205mm a hloubku má 385mm. Samotná soška váží 1,19kg, váha celého balení je potom 1,896kg.

Soška je povinností pro každého sběratele a fanouška série Assassin’s Creed! Bude dostupná od 25. března 2016 a Vy si ji u nás na Playclub.cz můžete předobjednat už nyní!

SHARE

Související hry

Playman-logo-min

2018 Playman ©  Všechna práva vyhrazena