Příběhové video k Immortals Fenyx Rising

Zveřejněno 26. října 2020

Štítky: , ,

Immortals Fenyx Rising vdechuje život velkolepému mytologickému dobrodružství. Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

Příběhové video k Immortals Fenyx Rising

V sázce je osud světa – poslední nadějí bohů jste vy.

Immortals Fenyx Rising je svěží a vtipné pojetí akčně dobrodružné hry v otevřeném světě, které přináší dynamickou akci, souboje a příběhy inspirované řeckou mytologií. Toulejte se svobodně po nádherně stylizovaném světě a používejte mimořádné schopnosti, které vám darují bohové, proti děsivým bájným monstrům. Čekají na vás zrádné zkoušky, hrdinské skutky a samotné podsvětí, které prověří vaši odvahu. Prožijte příběh z dávných věků o bozích a monstrech a staňte se legendou, kterou vám bylo souzeno být.

Řecká pohádka o záchraně Olympu poslouží jako alternativa k obřím hrám od Ubisoftu, píše Zdeněk Princ (Vortex.cz) o akční adventuře Immortals: Fenyx Rising, která vyjde v prosinci s českými titulky.

Zahráli jsme si Immortals: Fenyx Rising v češtině - Vortex.cz

Immortals Fenyx Rising s českými titulky vychází 3. prosince 2020 na PlayStation 4, Xbox One, PC a Nintendo Switch. Na konzolích bude dostupná aktualizace na PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ