Rozmanitý a dynamický svět ve hře Immortals Fenyx Rising

Zveřejněno 27. listopadu 2020

Štítky:

LÉTEJTE, JEZDĚTE NEBO UTÍKEJTE – JE TO NA VÁS!

Zlatý ostrov v Immortals Fenyx Rising je obrovský otevřený svět, jehož jednotlivé oblasti, vytvořené podle různých řeckých bohů, se od sebe výrazně liší. Vyšplhejte na některou z kolosálních soch, které jsou po ostrově rozmístěné, a otevře se před vámi překrásné panorama s kopci a zasněženými horami, které v dálce ustupují travnatým loukám svažujícím se až k moři. V prostředku mapy se tyčí mohutná sopka, kterou nelze přehlédnout, ať už jste kdekoliv. To je doupě Týfóna, nejnebezpečnějšího ze všech Titánů, jenž proklel a uvěznil samotné bohy a rozšířil svou kletbu po celém Zlatém ostrově.

Během naší návštěvy ve hře jsme prozkoumávali jednu oblast: Kovářský kraj, skalnatou krajinu plnou útesů a kaňonů, jíž vládl kovářský bůh Héfaistos. Očividně se tu stalo něco zlého; nejen že je celý kraj zamořený příšerami, ale obří komplex kováren, který dominuje prostředku oblasti, navíc dusí Týfónovy zkázonosné rudé krystaly. Héfaistovi pracovní automatoni – pokud nejsou přímo nepřátelští – postávají kolem, často zmrazení v pózách plných zoufalství a strachu.

Navzdory zdánlivě pochmurné atmosféře je Kovářský kraj dokonalé hřiště stvořené pro vertikální prozkoumávání. Můžete vyšplhat takřka kamkoliv, dokonce i na vysoké útesy a obří budovy, které mohou vzhledem k omezené energii vašeho hrdiny představovat celkem tvrdý oříšek.

Immortals Fenyx Rising je svěží a vtipné pojetí akčně dobrodružné hry v otevřeném světě, které přináší dynamickou akci, souboje a příběhy inspirované řeckou mytologií. Vychází příští týden ve čtvrtek 3. prosince s českými titulky na všech platformách (PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch).

Přehled recenzí

9/10 Games.cz - Immortals Fenyx Rising – recenze překvapivě skvělé hry | GAMES.CZ (tiscali.cz)
9/10 Xboxweb - Recenze: Immortals Fenyx Rising | Xboxweb
8/10 Indian - Immortals: Fenyx Rising - Recenze na INDIAN (indian-tv.cz)
8/10 Zing - Recenze Immortals: Fenyx Rising - Zing
8/10 Vortex - Recenze Immortals Fenyx Rising » Vortex
8/10 Doupě - Immortals Fenix Rising: nejlepší hra Ubisoftu posledních let | Recenze – Doupě.cz (zive.cz)
8/10 Sector - Immortals: Fenyx Rising - recenzia - hra | Sector.sk
80% Czechgamer - Immortals: Fenyx Rising - recenze [CzechGamer]
4/5 Hrej.cz - Immortals Fenyx Rising - Recenze hry na Hrej.cz
10/10 Respawnpoint.cz - Immortals: Fenyx Rising – Recenze – RespawnPoint.cz

MOŽNOSTI SDÍLENÍ