Soutěž o noc v jeskyni s Ubisoftem!

Pokud se stejně jako my těšíte na dobrodružství v době kamenné ve Far Cry Primal, tak jste určitě přemýšleli, jaký byl v život v této drsné a primitivní době. Díky Ubisoftu si tuto zkušenost můžete prožít, protože stačí velice málo a strávíte noc v jeskyni přesně ve stylu doby kamenné. Bohužel se soutěž týká pouze několika málo zemí EU, takže možnost účastnit se mají jenom rezidenti těchto států, ale pokud máte občanství/pas některého zmíněného státu, tak určitě neváhejte!

Ubisoft vydal propagační video ve stylu reklamy na luxusní dovolenkové ubytování. Nechybí zmínka o centrálním vytápění, které můžete aktivovat pomocí pazourku, můžete si rozšířit kulinářské obzory (v záběru se v tu chvíli objeví shluk lákavých žížal) a co se toalet týká, tak se prý vrátíte zpátky k přírodě! Pokud jde o zábavu, tak můžete využít možnosti shromáždit se okolo ohně nebo využít míst speciálně určených pro rozvoj kreativity (v záběru zeď s nástěnnými malbami).

Součástí výhry je i intenzivní survival kurz s jedním z expertů na přežití v divočině.

Pro účast v soutěži se stačí přihlásit k Vašemu twitterovému účtu a napsat, proč zrovna Vy byste měli vyhrát tento nestandardní zážitek. Nesmíte zapomenout přidat do svého příspěvku tagy @farcrygame a #cavebnb. A tedy mít pas/občanství jednoho z vybraných států. Pro veškeré informace, shlédnutí videa a přidání příspěvku se podívejte na speciální stránku Ubisoftu zde.

SHARE

Související hry

Playman-logo-min

2018 Playman ©  Všechna práva vyhrazena