Soutěž s Far Cry Primal

V úterý 23.2. jsme Vás při příležitosti vydání Far Cry Primal pro konzole informovali, že pro Vás máme připravenou soutěž o předměty s tematikou Far Cry Primal. Teď přichází chvíle jejího zahájení, takže pojďme na to!

Vaším úkolem bude vytvořit wallpaper s tématikou Far Cry Primal. Je jedno, jestli bude vtipný nebo se bude držet v seriózním duchu. Je také jedno, jak k tvorbě wallpaperu přistoupíte. Můžete použít vlastní um a vytvořit  obrázek pomocí tužky a papíru (případně pomocí jejich digitální obdoby), můžete použít zajímavý printscreen, zkrátka cokoliv Vás napadne. Podmínkou je pouze to, aby šlo o vlastní tvorbu a aby byl něčím zajímavý, aby nás praštil do očí a my si ho chtěli nastavit na naše vlastní počítače/tablety/telefony.

Nyní asi to, co Vás zajímá nejvíce, tedy ceny (obrázky cen jsou přiloženy pod článkem):

1. – 2.cena -Exkluzivní Far Cry Primal hrnek, který se dal získat pouze předobjednávkou sběratelské edice, triko s motivem Far Cry Primal, nášivka s motivem Far Cry Primal.

3. – 4. cena – Mikina s motivem Far Cry Primal, triko s motivem Far Cry Primal, nášivka s motivem Far Cry Primal.

5. cena – Čepice Far Cry Primal, triko s motivem Far Cry Primal, nášivka s motivem Far Cry Primal.

Příspěvky do soutěže můžete vkládat ve formě příspěvku ve Facebookové události „Soutěž s Far Cry Primal“ na naší Facebookové stránce a to ode dneška do 21.3.2016 (23:59).

Soutěže se mohou zúčastnit pouze lidé bydlící na území České a Slovenské republiky. Výhru posíláme do 5 pracovních dnů, pokud není řečeno jinak. Playman si vyhrazuje právo soutěžícího ze hry bez udání důvodu vyloučit, nebo výhru stornovat. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci společnosti, jejich příbuzní ani obchodní partneři.

Vylosování výherců proběhne do 27.3. a výherci budou zveřejněni na naší stránce na Facebooku a na Playman.cz.

Hodně štěstí a těšíme se na Vaše výtvory!

SHARE

Související hry

Playman-logo-min

2018 Playman ©  Všechna práva vyhrazena