Vychází Assassin’s Creed Chronicles na Playstation Vitu

Dnes, 8. dubna vychází Assassin’s Creed Chronicles na PS Vitu a je kompletně v češtině!

Tato trilogie vás zavede do třech orientálních zemí ve třech divokých historických aktech, které změní jejich tvář. Zažijte středověkou Čínu na počátku rozpadu dynastie Ming, přípravy na válku říše Sikh proti Východoindické společnosti a Rusko chvíli po Velké říjnové revoluci. Tři legendární assassíni, Shao Jun, Arbaaz Mir a Nikolaj Orelov, kteří jsou mistři v plížení, boji a parkouru, prožívají tyto historické události ve stylu řádu (skrytou čepelí vždy připravenou a se slovy „Odpočívej v pokoji“ na rtech). Každý z nich je unikátní, stejně jako doba a kultura ve kterých žijí, což dělá hru barvitější a zajímavější.

Je jedno, zda jste dlouhodobým fanouškem série Assassin’s Creed, nebo se s touto sérií setkáváte poprvé, Assassin’s Creed Chronicles Vám umožní objevit to, co udělalo tuto značku jednou z nejvíce oceňovaných v herní historii.

Jako v každém díle je kladen velký důraz na volnost pohybu. Pližte se skrz stíny ke svému nic netušícímu cíli, zdolávejte překážky, utíkejte a schovávejte se před nepřáteli.

SHARE

Playman-logo-min

2018 Playman ©  Všechna práva vyhrazena