Playman.cz

Přihlásit
Obal
Datum vydání
18. 8. 2017

0%
Přihlašte se pro napsání hodnocení
Žánr
Akční
Platforma
PC
Jazyk
Anglický
Věková hranice
18

Svět upadl pod nadvládu Legie a jediný kdo jej může vysvobodit je Mayhem, organizace vedená záhadnou Persephone Brimstone. Její agenti jsou povoláni do jihokorejského města Soulu kde se mají Legii postavit jak v ulicích města, tak i na střechách domů. Agenti Mayhemu musí zastavit projekt Legie, který by zaručil naprostou svrchovanost této zlé organizace. Úspěch akce visí na vlásku a celkové škody na majetku budou obrovské, ale to je pro naše agenty na denním pořádku.

Pokud vám to přijde jako běžný filmový příběh super agentů, tak máte naprostou pravdu. Vývojářské studio Volition je známe svým titulem Saints Row, kde si dělají srandu z médií, moderní kultury a vůbec asi úplně všeho. Agents of Mayhem nebude výjimkou a vtipy budou lítat ze všech stran rychleji než nepřátelská palba.

 

  • Vyberte si trojici hrdinů z kruhu 12 originálních postav a vrhněte se s nimi do boje. Mezi postavami můžete během mise volně přepínat pro zajímavější a hlubší zážitek ze hry.
  • Upravte si své agenty podle svého od jejich výbavy až po vzhled.
  • Vylepšete si svoji základnu ARK pro více možností a zlepšený gameplay
  • Užijte si Open-world Soul, technologicky vyspělou metropoli, která se vám stane hřištěm pro zničení Legie.
  • Prozkoumejte město pěšky nebo v různých vozidlech ať už pozemních či vzdušných. Najděte tajné laboratoře a úkryty ničivých zbraní po celém městě a zničte šanci Legie na absolutní ovládnutí světa

Články ke hře

Komentáře

Screenshoty

Agents of Mayhem - 3

Žádné rady a tipy zde nejsou, ale můžeš to změnit!


Napište vlastní hodnocení