Playman.cz

Přihlásit
Obal
Datum vydání
2. 11. 2012

0%
Přihlašte se pro napsání hodnocení
Žánr
Strategie
Platforma
PC
Jazyk
Anglický / České titulky
Věková hranice
7

Vědci, kteří se dlouhé roky ukrývali v hlubinách, nalezli konečně nevyčerpatelný zdroj energie: geotermální elektrárny.

Nejmocnější nástroj expanze do hlubin oceánu v roce 2070. Podmořské osady se tak stávají středobodem hry a nabízejí nové výrobní závody, výrobní řetězce a dosud nepoznané suroviny.

Tento úspěch pozvedává Vědce na novou úroveň: vzniká populace géniů. Ti jsou významnými hráči i na povrchu a jejich impozantní monumenty, nejrůznější nové budovy i poptávka po jejich dovednostech zvedají jejich prestiž.

Hráč může tohoto podmořského světa využívat efektivně pomocí obchodu a diplomacie. Jak roste ekonomická základna, je třeba se soustředit na podmořské oblasti, podmořské obchodní trasy, obsazování podmořských plošin a stavbu nových budov a monumentů. Ale ekonomický růst má svou cenu: selhání v geotermálních elektrárnách mohou způsobovat přílivové vlny, které devastují povrch v širokém okolí a představují neúměrnou ekonomickou zátěž.

Průzkum a využití podmořských zdrojů surovin bude vyžadovat náročnou přípravu a využití obchodu a diplomacie jako zbraní při posilování vlastní pozice.

Prostor je omezený na několik málo ostrovů a logickým krokem tak je expanze do podmořského světa, kde budete moci vytvořit futuristický průmysl, který bude podporovat růst vaší ekonomiky.

K posílení své pozice budete muset stavět nové budovy, monumenty, elektrárny a také beze zbytku využívat dostupných zdrojů a možných obchodních tras… budete se muset vyvinout, budete muset růst a pozvednout svou civilizaci pomocí populace géniů.

I když je takový vývoj základem rozvoje, nepodceňujte vliv prostředí. Mohly by vás totiž ohrozit nepříjemné události jako přílivové vlny, které jistě mají potenciál na to vás po ekonomické stránce zničit!

Nová populace

Hru můžete začít za Ekology nebo Magnáty a postupně si podmanit Vědce. Toto rozšíření vám nabídne možnost odhalit jejich tajemství, zatímco budete podporovat rozvoj těchto futuristicky založených lidí. Herní obsah vám nabídne přístup ke zcela nové populační úrovni civilizace a tudíž ke géniům jako takovým, kteří vám nabídnou mnoho nových herních možností.

  • Budete moci postavit nový monument vědců a více než 30 nových budov.
  • Budete moci využívat nových dopravních prostředků.

Nový herní obsah prohloubí herní prožitek

Ponořte se pod hladinu a využijte více než 80 nových předmětů, vylepšete vaše závody, posilte vaši ekonomiku a využijte nové zdroje.

  • Využijte geotermální energii a zásobujte své osady na povrchu z tohoto nevyčerpatelného zdroje energie.
  • Zkrášlete města vědců novými dekorativními prvky od fontán po holografické památníky.

Nové výzvy a nové úspěchy, které můžete naplnit

  • Splňte více než 150 nových úkolů a zahrajte si novou kampaň odehrávající se kolem nového převratného zdroje energie Hira Ebashiho.
  • Rozšiřte svou sféru vlivu pomocí „Nepřátelského převzetí“ dostupného při hře online. Vybudujte si silnější ekonomiku a využijte jí k získání vlivu na nepřátelském území mírovou cestou.
  • Odolejte přírodním katastrofám jako přílivové vlny – se kterými se také setkáte v kooperaci online spolu s přáteli.

Články ke hře

Komentáře

Screenshoty

Imported Imported Imported

Video

ANNO 2070 -- Deep Ocean Launch Trailer [UK]

Žádné rady a tipy zde nejsou, ale můžeš to změnit!


Napište vlastní hodnocení