Assassin's Creed: Liberation HD

Jako asasínka se Aveline brzy vydá na nezapomenutelnou cestu, která ji zavede z přelidněných ulic New Orleans přes bažiny plné voodoo magie až do starobylých mayských ruin.

Assassin's Creed: Liberation HD

Minimální věk: 18
Datum vydání: 24. 01. 2014
Žánr: Akční adventura
Platforma: PC/PS4/Xbox One
Jazyk: Anglický

Přinášíme Assassin’s Creed® Liberation HD.

Jedná se o podmanivou kapitolu ságy Assassin’s Creed odehrávající se před americkou válkou o nezávislost, která se teď vůbec poprvé dostane na HD konzole a počítače. Liberation má propracovanější hratelnost, hlubší příběh a HD grafiku. Všechny tyto atributy vám připraví nefalšovaný dech beroucí zážitek, na jaký jste u Assassin’s Creed zvyklí.

Píše se rok 1765. Když na severu dochází k vyostření situace vedoucí až k americké revoluci, chystají se španělské síly k ovládnutí Louisiany na jihu. To ale netuší nic o Aveline, smrtící asasínce, která využije každou zbraň ve svém arzenálu, aby získala pro svou zemi a lid svobodu. Ať už Aveline likviduje nepřátele potichu sériemi zabití ve zpomaleném režimu, nebo je láká do smrtících pastí, zasévá strach do srdcí všech, kdo jí stojí v cestě.

Jako asasínka se Aveline brzy vydá na nezapomenutelnou cestu, která ji zavede z přelidněných ulic New Orleans přes bažiny plné voodoo magie až do starobylých mayských ruin. Aveline sehraje důležitou roli v prudkém zrodu nového národa. Bojuje nejen za svou svobodu, ale také za svobodu svých spoluobčanů.

Lstivá nová Asasínka

V roli asasinky Aveline, v jejíchž žilách koluje francouzská a africká krev, musíte využívat svých schopností, instinktu a zbraní k dostižení a usmrcení nepřátel. Ve vašem arzenálu nebude chybět mačeta, foukačka s otrávenými šipkami a soubojové pistole.

Zážitek z věrohodného světa

Kochejte se nádherně vykresleným světem, který vám přinese zcela nové herní jádro využívající nejmodernější fyziku, animace a nový soubojový systém. Přelstěte své nepřátele v bažinatém rameni řeky Louisiany díky inovativnímu systému pohybu po stromech a poté je se smrtící přesností z výšky zlikvidujte. Potápějte se pod vodou při hledání mayských trosek, ale mějte se na pozoru. Nepřátelská divočina i vlhké bažiny jsou plné hrozivých zvířat.

Naprosto odlišný zážitek

Liberation HD využívá všech výhod nového hardwaru a přináší grafická vylepšení, jako je renderování s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), prostředí a mapy ve vysokém rozlišení a nové filmové sekvence. Z toho všeho nám vychází, že titul prošel kompletní grafickou obměnou. Vylepšení doznala rovněž hratelnost – aktualizované mise získaly větší dynamiku, nové mise se pouštějí hlouběji do příběhu Aveline a obměněný design světa nabízí během misí větší herní možnosti. A na závěr, patřičný důraz byl kladen také na zvukovou stránku, která obsahuje remasterovanou hudbu a zbrusu nové efekty.

Video

Mohlo by vás zajímat

Assassin's Creed Mirage

2023
Užijte si příběh o Basimovi, vychytralém pouličním zlodějíčkovi s děsivými vidinami, který hledá odpovědi v rušných…

Stray

2022
Ztracená samotná kočka musí rozplést prastaré tajemství a utéct z dávno zapomenutého města. Stray je…

Skull and Bones

2023
Na konci 17. století příběhy o legendární loupeži lákaly mladé vyděděnce z celého světa. Během…

A Plague Tale: Requiem

2022
Daleko za mořem je ostrov... Vydejte se na srdcervoucí výpravu do brutálního, dechberoucího světa…