BLACKHOLE

BLACKHOLE je kritiky oceňovaná animovaná 2D sci-fi plošinovka. Staňte se hrdinou a odhalte tajemství ukryté na mystické Entitě.

BLACKHOLE

Minimální věk: 7
Datum vydání: 30. 04. 2015
Žánr: Akční adventura
Platforma: PC
Jazyk: Český dabing

Hra obsahuje digitální klíč, zaslaný v DVD boxu.

BLACKHOLE je kritiky oceňovaná animovaná 2D sci-fi plošinovka. Staňte se hrdinou a odhalte tajemství ukryté na mystické Entitě. Svět uvnitř černé díry čeká právě na Tebe!

Splňte misi při ztroskotání na opuštěné Entitě a přímo uvnitř černé díry opravte svou vesmírnou loď. Najděte přeživší posádku a vyřešte, jak nebezpečnou černou díru nadobro zavřít. Pomůže vám umělá inteligence Auriel. Společně vymyslíte plán a možná při záchranné akci přijdete na kloub záhadnému přežití na nemožném místě za horizontem události.

Hra je kompletně v češtině (dabing / titulky).

Úžasná prostředí:
Prozkoumejte barevné jeskyně, ztracené město dávné civilizace, vystoupejte do oblak v entitě velehor a nebojte se projít oživlou džunglí. Animace a veškerá grafika je ručně malovaná. Připravena na nejlepší herní zážitek ve stálých 50 snímcích za sekundu!

Otáčejte gravitací:
Veškeré úrovně jsou navrženy v unikátním stylu; otáčejte gravitací do čtyř různých směrů a dostaňte se tak na místa, kam to zprvu nešlo. Jedna úroveň je jako čtyři další a je pouze na vás, jakou nejlepší cestu ke splnění úkolu najdete.

Bojujte o čas:
Čas v každé úrovni je zaznamenán a měřen, aby mohl být poté sdílen s vašimi přáteli. Získejte první místo v celosvětovém žebříčku a najděte nejrychlejší způsob průchodu.

Kompletní český a anglický dabing:
Zažijte v hlavních rolích Martina Rotu (Skelet), Martina Malého (Ati) a Šimona Vojtu (Smusa). V dalších rolích se objeví také populární slovenský YouTuber Selassie, Nejfake a v neposlední řadě Jakub Váňa (House).

Podmanivý soundtrack:
Z rukou skladatelů Jakuba Miřejovského a Jana Ševčíka. Zaposlouchejte se do nejvýraznějších melodií jejich dosavadní tvorby. Rytmické bubny, dynamický dubstep a pohádkový orchestr vás nenechá ani vteřinu v klidu.

Logické hádanky, akční minihry:
Projděte všemi nastraženými pastmi a odhalte tajemství, skrývající se za uzavíráním černých děr.

Ocenění:

  • “Punc dokonalosti. Výborná, kvalitní skákačka, která nic neodpouští a skvěle vás odmění nejen napínavým příběhem.” – 9/10 – Destructoid
  • “BLACKHOLE se sama nazývá hardcore a to jí rozhodně nemůžeme odepřít. Hra vás sice bude frustrovat, ale nabízí chytré úrovně, skvělý příběh a hromadu humoru.” – 9/10 – 3rd Strike
  • “Úžasné audiovizuální zpracování, vyladěný design, hratelnost, která neodpouští leč neuvěřitelně odmění dělá ze hry dokonalý AAA-zážitek, o kterém si mohou velké společnosti jen nechat zdát.” – 9/10 – Gamer Headlines

Upozornění:

  • Hra nepodporuje notebookové grafické karty, ale může na nich fungovat.
  • K hraní doporučujeme ovladač Xbox 360® pro Windows
  • Hra nepodporuje systém Windows XP

Video

Mohlo by vás zajímat

Immortals Fenyx Rising

2020
Immortals Fenyx Rising™ vdechuje život velkolepému mytologickému dobrodružství. Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh…

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

2021
Hra Prince of Persia: The Sands of Time, která původně vyšla v roce 2003,…

Assassin’s Creed III Remastered

2019
Návrat k třetímu dílu série Assassin’s Creed v remasterované verzi pro PS4 a Xbox…

Assassin’s Creed Chronicles

2016
Assassin’s Creed Chronicles zavede hráče do tří rozdílných civilizací a dob napříč historií. Nejprve…
Playman-logo-min

©2018-2020 Playman Všechna práva vyhrazena