Bomb Rush Cyberfunk

Team Reptile vám přináší Bomb Rush Cyberfunk, kde spolu o nadvládu v ulicích bojují stylizované party tvůrců graffiti vybavení osobními tryskovými batohy.

Bomb Rush Cyberfunk

Minimální věk: 12
Datum vydání: 01. 12. 2023
Žánr: Akční
Platforma: PS5/Xbox Series X/Nintendo Switch
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Team Reptile vám přináší Bomb Rush Cyberfunk, svět budoucnosti od autora Diona Kostera, kde spolu o nadvládu v ulicích bojují stylizované party tvůrců graffiti vybavení osobními tryskovými batohy. Vytvořte si vlastní šifru a taneček, malujte graffiti, sbírejte hudbu, kombinujte triky a bojujte proti poldům, abyste mohli zanechat svou značku v rušné metropoli New Amsterdam.

Red je autor graffiti, který ztratil hlavu a místo toho používá kyber-hlavu. Během pátrání po svých kořenech se přidá k Bomb Rush Crew, kde účinkují Tryce a Bel. Společně se rozhodnou, že vyrazí do All City, aby se stali tou nejlepší graffiti partou ve městě. Čím větší území získají, tím víc informací zjistí o tom, kdo Redovi usekl hlavu a jak hluboko je jeho lidská stránka propojená se světem graffiti.

Vlastnosti:

  • Prozkoumejte 5 hlavních čtvrtí města, malujte graffiti a získejte reputaci. Tu budete potřebovat, abyste mohli vyzvat konkurenční party na souboj týmů.
  • Hledejte po celém městě nové členy, kteří se přidají k vaší partě. Všude kolem najdete nové části graffiti, které můžete malovat, barvy obleků a hudbu, kterou si můžete přehrávat na telefonu.
  • Používejte skateboard, inline brusle či triky ve stylu BMX v jedinečném systému triků založených na prostředí. Zvyšte si kombo díky manuálům a získejte ještě vyšší skóre, když začleníte speciální Boost Tricks.
  • Bonus můžete získat za provádění dlouhých komb, takže nejrychlejší způsob pohybu je zároveň ten nejstylovější.
  • Dynamická militarizovaná policie, která po vás jde tím víc, čím víc budete vandalizovat.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Terminator: Survivors

2024
Hrajte sólo nebo v kooperaci jako skupinka přeživších v této hře na přežití v otevřeném světě, která…

System Shock

2024
System Shock je úplně nové zpracování převratného originálu z roku 1994, které obléká dnes již…

Warhammer 40,000: Space Marine 2

2024
Vaším řemeslem je smrt. Chopte se role vesmírného mariňáka, brutálního Císařova válečníka s nadlidskými…

Outcast - A New Beginning

2024
20 let po cenami ověnčeném, úspěšně akčním dobrodružství Outcast, který proklestil cestu pro žánr…