Call of Duty: Black Ops 6

Ohromující příběh a boj bez pravidel jsou klasické znaky série Black Ops, které doplňuje velkolepá kampaň pro jednoho hráče.

Call of Duty: Black Ops 6

Minimální věk: 18
Datum vydání: 25. 10. 2024
Žánr: Akční
Platforma: PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Za vývojem hry Call of Duty®: Black Ops 6 stojí studia Treyarch a Raven. Jde o špionážní akční thriller zasazený do počátku 90. let, tedy do období převratných změn v globální politice, které charakterizoval konec studené války a vzestup Spojených států jako jediné supervelmoci. Ohromující příběh a boj bez pravidel jsou klasické znaky série Black Ops, které doplňuje velkolepá kampaň pro jednoho hráče, nejlepší multiplayer ve své třídě a epický návrat Zombie režimu.

  • Jedná se o typickou hru ze série Black Ops s velkolepou kampaní pro jednoho hráče, nejlepším multiplayerem ve své třídě a epickým návratem Zombie režimu.
  • Kampaň Black Ops 6 nabízí dynamickou hratelnost v různých prostředích s velkolepými scénami, akčními momenty, riskantními loupežemi a špionáží.
  • V nejlepším multiplayeru ve své třídě si hráči hned po vydání vyzkouší své dovednosti na 16 nových mapách, včetně 12 základních map 6v6 a 4 map Strike, které lze hrát 2v2 nebo 6v6.
  • V Black Ops 6 se také vrací oblíbený Zombie režim, ve kterém hráči budou po vydání hry likvidovat hordy nemrtvých na dvou zbrusu nových mapách. Po vydání se hráči mohou těšit na ještě více vzrušujících map a převratných zážitků, které se objeví jak v režimu pro více hráčů, tak v Zombie režimu.

Společnost Activision může v budoucnu upravit nebo ukončit online služby, což může mít vliv na další dostupnost hraní online. Online služby mohou být přerušeny v důsledku řady faktorů včetně počtu hráčů.

Pro povinné aktualizace hry může být vyžadován další úložný prostor.

Pro další informace prosím přejděte na www.callofduty.com.

© 2024 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, CALL OF DUTY WARZONE, MODERN WARFARE a CALL OF DUTY BLACK OPS jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny další ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných majitelů. Tento produkt obsahuje softwarovou technologii licencovanou od společnosti Id Software („Id Technology“). Id Technology © 1999-2024 Id Software, Inc.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Ravenswatch

2024
Ravenswatch je akční roguelike hra z pohledu shora, ve které se snoubí intenzivní souboje…

Call of Duty: Black Ops 6

2024
Za vývojem hry Call of Duty®: Black Ops 6 stojí studia Treyarch a Raven.…

Funko Fusion

2024
Užijte si díky Funko Fusion festival fanouškovství jako nikdy dřív! Hrajte si v ikonických světech…

Terminator: Survivors

2024
Hrajte sólo nebo v kooperaci jako skupinka přeživších v této hře na přežití v otevřeném světě, která…