Fort Solis

Dechberoucí příběhový thriller na Rudé planetě.

Fort Solis

Minimální věk: 16
Datum vydání: 06. 10. 2023
Žánr: Akční adventura
Platforma: PS5
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Dechberoucí příběhový thriller na Rudé planetě

Příběh se vypráví ve čtyřech kapitolách. Můžete dokončit Fort Solis během jedné relace, anebo hrát jednu kapitolu po druhé.

Vítá vás Fort Solis

Jack reaguje na nezvyklý poplach z odlehlé těžařské základny a přijíždí na temný a opuštěný Fort Solis. Kvůli varování o blížící se bouři se vydá do vnitrozemí, aby mohl navázat zoufalý kontakt. Zatímco se noc táhne, události se přiostřují, vymykají se kontrole a záhada zdejšího dění se posádce pomalu začíná vyjevovat. Bouře se blíží, což Jackovi brání v útěku, a tak se snaží vydržet až do rána.

Strhující vyprávění příběhu

Fort Solis si klade za cíl nabídnout věrný zážitek navržený tak, aby hráče zcela pohltil během dlouhé noci. Díky výkonům od herců, jako jsou Roger Clark, Troy Baker a Julia Brown, nabídne Fort Solis emoce, strach, empatii a spoustu dalšího, a to v každé kapitole.

Převratná grafika

Fort Solis přinese hráčům novou úroveň detailů a animací obličejů a těl. Život realistickému světu ve Fort Solis vdechuje Unreal Engine 5.2!

Izolovaný těžařský komplex

Kostra Fort Solis je vybudována nad zemí i v podzemí. Základna obsahuje celou řadu lokací s vlastním přízemím i podzemními patry. Hráči budou moct prozkoumat izolovaný povrch sužovaný bouří, děsivé servisní tunely bez jakéhokoliv světla nebo celou řadu oddělení, díky kterým Fort Solis funguje na každodenní bázi, jako je strojírna, ošetřovna a komunikační centrum.

V průběhu příběhu je možné lokace navštěvovat opět a užít si dodatečný příběhový kontext, anebo může dále sloužit jako pozadí osudu, který Jacka očekává s každou další hodinou.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Disney Epic Mickey: Rebrushed

2024
Disney Epic Mickey: Rebrushed vdechuje život disneyovské magii v živoucí 3D plošinovce. V tomto krásném remaku…

Fort Solis

2023
Dechberoucí příběhový thriller na Rudé planetě Příběh se vypráví ve čtyřech kapitolách. Můžete dokončit…

Trine 5: A Clockwork Conspiracy

2023
Projděte se dechberoucími krajinami v dosud nejhlubší a vizuálně nejbohatší kapitole série Trine se zcela…

Crash Team Rumble

2023
Připravte se sprintovat, skákat, klouzat a odrážet úplně jiným způsobem. Crash Team Rumble™ posouvá…