Hitman World of Assassination

Vstupte do světa ultimátního zabijáka. Hitman World of Assassination spojuje to nejlepší z her Hitman, Hitman 2 a Hitman 3.

Hitman World of Assassination

Minimální věk: 18
Datum vydání: 25. 08. 2023
Žánr: Akční
Platforma: PS5
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Vstupte do světa ultimátního zabijáka.

Hitman World of Assassination spojuje to nejlepší z her Hitman, Hitman 2 a Hitman 3 včetně hlavní kampaně, režimu zakázek, eskalací, arkád s nepolapitelnými cíli a nového režimu Hitman: Freelancer.

Užijte si skutečně napínavou světoběžnickou špionážní kampaň ve hře Hitman World of Assassination. Od základny ICA a výcviku Agenta 47 až po dramatický závěr v rumunských Karpatech likvidujte cíle tak kreativně či plíživě, jak jen budete chtít.

Hitman World of Assassination obsahuje všechny mise z her Hitman 1, 2 a 3 a zjednodušuje průchod celou trilogií díky jedinému rozhraní.

Navštivte exotické detailní lokace plné kreativních příležitostí – kontaktní a podmanivý herní svět, který nabízí bezkonkurenční hráčskou svobodu a znovuhratelnost.

Kam jít, kdy udeřit a koho zabít – to vše je na vás.

Staňte se mistrovským zabijákem

Plňte zakázky opatrně, kreativně či chaoticky a získejte hodnocení po misi od sniperského učně po zkušeného čarostřelce – a samozřejmě včetně kýženého titulu Tichý vrah. Během každé mise budete plnit výzvy a získávat zkušenosti, za které obdržíte nové obleky, zbraně, předměty a pomůcky, které vám zajistí výhodu při opakovaném hraní. Získejte taktickou výhodu, když začnete misi z nového a lepšího místa, anebo si nechte zaslat předměty od agentury.

Svoboda přístupu

Jako Agent 47 máte kompletní kontrolu a svět bude reagovat na všechno, co uděláte. Likvidujte cíle okázalými a geniálními způsoby a využívejte k tomu celou řadu nástrojů, zbraní a prvků prostředí.

Vyberte si počáteční převlek, vybavte se těmi nejlepšími zbraněmi pro daný úkol a připravte si vybavení, které si po příchodu vyzvednete. Pak prozkoumejte lokace dle libosti, poslouchejte rozhovory, identifikujte příležitosti k útoku a vyberte si, jak přesně chcete pokračovat.

Svět vražd

Od rychlého automobilového závodu v Miami a pozlátka módní přehlídky v Paříži až po mrakodrap v Dubaji – každá lokace byla vytvořena s velkou péčí kvůli extrémní úrovni autenticity.

Díky cenami ověnčené technologii Glacier od IO Interactive vdechuje každé lokaci život až 300 plně animovaných nehráčských postav. V kombinaci s kontaktním a podmanivým herním světem jsou lokace vytvořeny tak, aby nabídly bezkonkurenční hráčskou svobodu a znovuhratelnost.

Hitman: Freelancer

Užijte si nový způsob hry podle svého, který kombinuje prvky rouge-like a propracovaného strategického plánování díky trvalosti a nekonečné znovuhratelnosti.

Obsahuje 3 bonusové sběratelské pohlednice, abyste si mohli připomenout klíčové okamžiky z her 1, 2 a 3.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Warhammer 40,000: Space Marine 2

2024
Vaším řemeslem je smrt. Chopte se role vesmírného mariňáka, brutálního Císařova válečníka s nadlidskými…

Outcast - A New Beginning

2024
20 let po cenami ověnčeném, úspěšně akčním dobrodružství Outcast, který proklestil cestu pro žánr…

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

2023
Cyberpunk 2077 je dobrodružné akční RPG zasazené do otevřeného světa Night City, megalopole posedlé…

Welcome to ParadiZe

2024
Tohle je ParadiZe! Vítej! Chceš mít vlastního zombie parťáka? Věrného přítele, který tě ochrání…