Hitman World of Assassination

Vstupte do světa ultimátního zabijáka. Hitman World of Assassination spojuje to nejlepší z her Hitman, Hitman 2 a Hitman 3.

Hitman World of Assassination

Minimální věk: 18
Datum vydání: 25. 08. 2023
Žánr: Akční
Platforma: PS5
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Vstupte do světa ultimátního zabijáka.

Hitman World of Assassination spojuje to nejlepší z her Hitman, Hitman 2 a Hitman 3 včetně hlavní kampaně, režimu zakázek, eskalací, arkád s nepolapitelnými cíli a nového režimu Hitman: Freelancer.

Užijte si skutečně napínavou světoběžnickou špionážní kampaň ve hře Hitman World of Assassination. Od základny ICA a výcviku Agenta 47 až po dramatický závěr v rumunských Karpatech likvidujte cíle tak kreativně či plíživě, jak jen budete chtít.

Hitman World of Assassination obsahuje všechny mise z her Hitman 1, 2 a 3 a zjednodušuje průchod celou trilogií díky jedinému rozhraní.

Navštivte exotické detailní lokace plné kreativních příležitostí – kontaktní a podmanivý herní svět, který nabízí bezkonkurenční hráčskou svobodu a znovuhratelnost.

Kam jít, kdy udeřit a koho zabít – to vše je na vás.

Staňte se mistrovským zabijákem

Plňte zakázky opatrně, kreativně či chaoticky a získejte hodnocení po misi od sniperského učně po zkušeného čarostřelce – a samozřejmě včetně kýženého titulu Tichý vrah. Během každé mise budete plnit výzvy a získávat zkušenosti, za které obdržíte nové obleky, zbraně, předměty a pomůcky, které vám zajistí výhodu při opakovaném hraní. Získejte taktickou výhodu, když začnete misi z nového a lepšího místa, anebo si nechte zaslat předměty od agentury.

Svoboda přístupu

Jako Agent 47 máte kompletní kontrolu a svět bude reagovat na všechno, co uděláte. Likvidujte cíle okázalými a geniálními způsoby a využívejte k tomu celou řadu nástrojů, zbraní a prvků prostředí.

Vyberte si počáteční převlek, vybavte se těmi nejlepšími zbraněmi pro daný úkol a připravte si vybavení, které si po příchodu vyzvednete. Pak prozkoumejte lokace dle libosti, poslouchejte rozhovory, identifikujte příležitosti k útoku a vyberte si, jak přesně chcete pokračovat.

Svět vražd

Od rychlého automobilového závodu v Miami a pozlátka módní přehlídky v Paříži až po mrakodrap v Dubaji – každá lokace byla vytvořena s velkou péčí kvůli extrémní úrovni autenticity.

Díky cenami ověnčené technologii Glacier od IO Interactive vdechuje každé lokaci život až 300 plně animovaných nehráčských postav. V kombinaci s kontaktním a podmanivým herním světem jsou lokace vytvořeny tak, aby nabídly bezkonkurenční hráčskou svobodu a znovuhratelnost.

Hitman: Freelancer

Užijte si nový způsob hry podle svého, který kombinuje prvky rouge-like a propracovaného strategického plánování díky trvalosti a nekonečné znovuhratelnosti.

Obsahuje 3 bonusové sběratelské pohlednice, abyste si mohli připomenout klíčové okamžiky z her 1, 2 a 3.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Let’s Sing 2024

2023
Let’s Sing 2024 vnese strhující nový zážitek s karaoke přímo do vašeho obýváku. Vystoupejte…

Call of Duty: Modern Warfare III

2023
PŘIZPŮSOBTE NEBO ZEMŘETE V BOJI PROTI TÉ NEJVĚTŠÍ HROZBĚ V přímém pokračování rekordní hry Call…

Ad Infinitum

2023
Uvězněni mezi zdmi svého rodinného domu a zákopy první světové války se snažíte dát…

Gangs of Sherwood

2023
Gangs of Sherwood je kooperativní akční hra pro 1–4 hráče odehrávající se v novém…