IL2 Sturmovik™: 1946

IL-2 STURMOVIK™: 1946 je opravdu hutným přídavkem, který nabízí 32 nových letounů, stovky nových misí v devíti kampaních na celém světě.

IL2 Sturmovik™: 1946

Minimální věk: 12
Datum vydání: 01. 03. 2007
Žánr: Simulátor
Platforma: PC
Jazyk: České titulky

Dlouho očekávaný IL-2 STURMOVIK™: 1946 je posledním pokračováním oblíbené série Il-2 Sturmovik™ od cenami ověnčených vývojářů 1C: Maddox Games a RRG Studios.

IL-2 STURMOVIK™: 1946 je opravdu hutným přídavkem, který nabízí 32 nových letounů, stovky nových misí v devíti kampaních na celém světě, téměř 1000 nových kamuflážních schémat a mnoho dalších exkluzivních funkcí. Piloti se vydají do vzdušných soubojů s nepřáteli nad ruskou frontou, Němci okupovanou Evropou, Dálným východem a Tichomořím. STURMOVIK™: 1946 také zahrnuje všechny předchozí díly série Il-2 v jediné jednoduché instalaci, takže na jediném DVD najdete nejuznávanější sérii leteckých simulátorů současnosti. Do rukou se vám tak dostane 229 letounů, které můžete pilotovat a celkově ve hře uvidíte více než 300 různých strojů!

Hlavní vlastnosti:

  • Nové letouny – 32 nových stíhaček a bombardérů včetně Il-10 Sturmoviku, tryskového stíhače MiG-9, tryskového bombardéru Arado Ar-234 Blitz či třeba stíhače N1K2 George; plus čtyři nové počítačem ovládané letouny.
  • Nové mapy – Velké nové historické mapy oblasti Kyjeva. Mapa oblasti Mančurie zaměřená na hranici SSSR, Číny a Japonci okupované Korey. Velká bolusová mapa Barmy a mapa Chalcin Golu / Nomonhanu zaměřená na síťové zápolení.
  • Nové kampaně – V devíti nových kampaních čítajících téměř 200 misí vytvořených s bezkonkurenčním smyslem pro detail a neuvěřitelnou historickou přesností budou hráči v kokpitech stíhacích a bombardovacích letounů bojovat na straně německých, sovětských a japonských vzdušných sil.
  • Alternativní historie – Ve třech z devíti kampaní se vydáte na exkurz do hypotetické historie založené na bitvách mezi Sovětským svazem a Německem v roce 1946, kdy druhá světová válka stále pokračuje. Ruské i německé letectvo nyní bude disponovat pokročilými tryskovými a raketovými letouny.
  • Bezkonkurenční historická přesnost – Všechny historické kampaně a letouny byly vytvořeny se stejnou neutuchající pozorností k detailům, díky níž se série Il-2 stala natolik populární. Dokonce i hypotetické mise a letouny jsou vytvořeny co možná nejrealističtěji. Konečný výsledek tak často vyvrací obecně přijímané závěry o vlastnostech těchto prototypových strojů.
  • Nové vlastnosti – Kromě exotických letounů jako jsou sovětské stíhačky na smíšený pohon nabízí 1946 také úžasnou škálu nových pozemních cílů. Poprvé v této sérii přicházejí na bojiště zákopy a bunkry, díky nimž se simulace útoků proti pozemním cílům posouvá do zcela nového rozměru.

Mohlo by vás zajímat

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3

2023
The Isle of Man Tourist Trophy je nejepičtější, nejnebezpečnější a nejvelkolepější závod na světě.…

Transport Fever 2 Console Edition

2023
KLASICKÝ ŽÁNR PŘEPRAVNÍ SIMULACE KONEČNĚ PŘIJÍŽDÍ NA NOVOU GENERACI. Klasický žánr přepravní simulace má…

Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition

2023
Nový milník v žánru simulací na Nintendo Switch Od orání přes sklízení po prodej…

X-Plane 12

2023
Díky neutuchající snaze o realismus Laminar Research představují X-Plane 12, nádhernou simulaci leteckého světa…