IL2 Sturmovik™: 1946

IL-2 STURMOVIK™: 1946 je opravdu hutným přídavkem, který nabízí 32 nových letounů, stovky nových misí v devíti kampaních na celém světě.

IL2 Sturmovik™: 1946

Minimální věk: 12
Datum vydání: 01. 03. 2007
Žánr: Simulátor
Platforma: PC
Jazyk: České titulky

Dlouho očekávaný IL-2 STURMOVIK™: 1946 je posledním pokračováním oblíbené série Il-2 Sturmovik™ od cenami ověnčených vývojářů 1C: Maddox Games a RRG Studios.

IL-2 STURMOVIK™: 1946 je opravdu hutným přídavkem, který nabízí 32 nových letounů, stovky nových misí v devíti kampaních na celém světě, téměř 1000 nových kamuflážních schémat a mnoho dalších exkluzivních funkcí. Piloti se vydají do vzdušných soubojů s nepřáteli nad ruskou frontou, Němci okupovanou Evropou, Dálným východem a Tichomořím. STURMOVIK™: 1946 také zahrnuje všechny předchozí díly série Il-2 v jediné jednoduché instalaci, takže na jediném DVD najdete nejuznávanější sérii leteckých simulátorů současnosti. Do rukou se vám tak dostane 229 letounů, které můžete pilotovat a celkově ve hře uvidíte více než 300 různých strojů!

Hlavní vlastnosti:

  • Nové letouny – 32 nových stíhaček a bombardérů včetně Il-10 Sturmoviku, tryskového stíhače MiG-9, tryskového bombardéru Arado Ar-234 Blitz či třeba stíhače N1K2 George; plus čtyři nové počítačem ovládané letouny.
  • Nové mapy – Velké nové historické mapy oblasti Kyjeva. Mapa oblasti Mančurie zaměřená na hranici SSSR, Číny a Japonci okupované Korey. Velká bolusová mapa Barmy a mapa Chalcin Golu / Nomonhanu zaměřená na síťové zápolení.
  • Nové kampaně – V devíti nových kampaních čítajících téměř 200 misí vytvořených s bezkonkurenčním smyslem pro detail a neuvěřitelnou historickou přesností budou hráči v kokpitech stíhacích a bombardovacích letounů bojovat na straně německých, sovětských a japonských vzdušných sil.
  • Alternativní historie – Ve třech z devíti kampaní se vydáte na exkurz do hypotetické historie založené na bitvách mezi Sovětským svazem a Německem v roce 1946, kdy druhá světová válka stále pokračuje. Ruské i německé letectvo nyní bude disponovat pokročilými tryskovými a raketovými letouny.
  • Bezkonkurenční historická přesnost – Všechny historické kampaně a letouny byly vytvořeny se stejnou neutuchající pozorností k detailům, díky níž se série Il-2 stala natolik populární. Dokonce i hypotetické mise a letouny jsou vytvořeny co možná nejrealističtěji. Konečný výsledek tak často vyvrací obecně přijímané závěry o vlastnostech těchto prototypových strojů.
  • Nové vlastnosti – Kromě exotických letounů jako jsou sovětské stíhačky na smíšený pohon nabízí 1946 také úžasnou škálu nových pozemních cílů. Poprvé v této sérii přicházejí na bojiště zákopy a bunkry, díky nimž se simulace útoků proti pozemním cílům posouvá do zcela nového rozměru.

Mohlo by vás zajímat

Farming Simulator Kids

2024
ZÁBAVNÉ FARMAŘENÍ PRO DĚTI Farming Simulator Kids představuje dorůstající generaci barvitý a zábavný svět…

Expeditions: A MudRunner Game

2024
Vypravte se na vědecké expedice, které vás doslova pohltí, až se budete muset adaptovat…

Garden Life: A Cozy Simulator

2024
Pomocí vhodných zahradních technik a fantazie opět oživte opuštěnou parcelu a užijte si klid…

Taxi Life: A City Driving Simulator

2024
Usedněte za volant svého auta i nastartujte své podníkání, převážejte cestující po Barceloně a…