Kingdom Come: Deliverance II

Kingdom Come: Deliverance II je strhující akční RPG, které se odehrává během chaosu občanské války ve středních Čechách v 15. století.

Kingdom Come: Deliverance II

Minimální věk: 18
Datum vydání: 31. 12. 2024
Žánr: RPG
Platforma: PS5/Xbox Series X
Jazyk: Český dabing
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Kingdom Come: Deliverance II je strhující akční RPG, které se odehrává během chaosu občanské války ve středních Čechách v 15. století.

Jste Jindřich ze Skalice – obyčejný muž, který dělá neobyčejné věci a ocitá se v podmanivém příběhu o pomstě, zradě a objevování, zatímco se vydává na epickou výpravu „ze skromné kovářské dílny na královský dvůr“ a hledá smysl života v tomto nádherném, leč krutém středověkém světě.

Od rušných městských ulic po bujné lesy – objevte tento otevřený svět ve středověké Evropě prostřednictvím nezapomenutelného dobrodružství plného akce, vzrušení a podivuhodných zážitků.

Příběh o lásce a pomstě

Prožijte život očima mladého Jindřicha, který chce pomstít vraždu svých rodičů. Během příběhu – vyprávěného více než pěti hodinami úchvatných filmečků – se z něj stane válečník a rebel, zkříží cestu s mnoha charismatickými postavami a prožije nezapomenutelné dobrodružství, kdy se postaví uherskému králi Zikmundovi řečenému Liška ryšavá a jeho spojencům.

Skutečný RPG zážitek

Vaše činy budou určovat Jindřichův osud a to, jak na něj bude svět reagovat. Přizpůsobte si vzhled postavy, její schopnosti a vybavení podle svého a zaujměte morální postoj k událostem kolem sebe. Cestujte po krajině a zapojte se do jedinečných aktivit, jako je kovářství a lukostřelba, díky kterým se zcela ponoříte do tohoto živoucího evropského regionu, jenž si vaše činy bude pamatovat navždy.

Prožijte středověký život

Úchvatně autentické pojetí středních Čech 15. století vám umožní vychutnat si toto fascinující prostředí jako nikdy dřív. Ztraťte se v rušném městě, interagujte se sedláky a debatujte se šlechtici, zatímco budete objevovat rozsáhlý a bohatý venkov plný krčem, lázní, hradů a dalších.

Autentické souboje z pohledu první osoby

Pociťte řinčení oceli a brutální souboje v rámci napínavých bitev v reálném čase. K dispozici máte řadu autentických zbraní a bojových stylů pro každého hráče. Pěšky, v sedle či kradmo – můžete se specializovat na elegantní mistrovství v šermu, brutální tupé zbraně nebo smrtící útoky na dálku – nově jsou přidané kuše či rané zbraně na střelný prach.

Skutečné pokračování svého předchůdce

Kingdom Come: Deliverance II se vrací do napínavého světa středních Čech v 15. století v okamžiku, kdy skončil první díl. Na dvou nových mapách – které jsou dvojnásobně větší než předchozí hra – mohou hráči objevovat krásný a rozmanitý Český ráj s majestátním hradem Trosky a pak zavítat do městského prostředí Kutné Hory, kde se těžilo stříbro a která je součástí světového dědictví UNESCO.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Kingdom Come: Deliverance II

2024
Kingdom Come: Deliverance II je strhující akční RPG, které se odehrává během chaosu občanské války…

Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology

2024
Užijte si definitivní kolekci cenami ověnčené série Fallout® na PC. Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology obsahuje…

VED

2024
VED je příběhové RPG se strhující ručně kreslenou grafikou a animacemi, jedinečným tahovým bojovým…

Titan Quest 2

2024
Vraťte se do klasického, mytologií inspirovaného prostředí hry Titan Quest a utkejte se s legendárními…