Last Train Home

Vašim cílem je dostat československé vojáky domů obrněným vlakem, ale cesta, která vás čeká, je plná nebezpečí.

Last Train Home

Minimální věk: 16
Datum vydání: 28. 11. 2023
Žánr: Strategie
Platforma: PC
Jazyk: Český dabing
Minimální konfigurace: Windows 10 64-bit, procesor 3 GHz, paměť 8 GB, 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 570, 20 GB na HDD
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Vydejte se na zoufalou misi válkou zničenou nekonečnou pustinou. Vašim cílem je dostat československé vojáky domů obrněným vlakem, ale cesta, která vás čeká, je plná nebezpečí. Ve víru brutální občanské války mezi ruskou Rudou armádou a bělogvardějci si musí vaše jednotka zachovat bojeschopnost, přičemž je nutné starat se o to málo zdrojů, které máte k dispozici, a za každou cenu udržovat dobrou morálku. Vyrazte na cestu neutěšenou a nemilosrdnou sibiřskou krajinou, kde vás kruté mrazy a neúprosná příroda dožene až na hranici sil. Zásoby a proviant jsou téměř neexistující a mužstvo je vyčerpané, ale vy to nesmíte vzdát.

Během cesty ohniskem konfliktu vás obklopí hrůzy války. Osud vaší legie závisí na akcích několika klíčových vojáků při bitvách v reálném čase, které rozhodnou o výsledku mise. Musíte chytře zvolit taktiku a využít veškeré dovednosti, které máte k dispozici, ať ochráníte své mužstvo a úspěšně zvládnete příslušnou misi. Vaše jednotky se díky pečlivému tréninku a zdokonalování stanou zkušenou a schopnou legií parťáků, bratrů a sester, připravených čelit všem výzvám, které se jim postaví do cesty.

Osud vašich spolubojovníků určí rozhodnutí, jaká během cesty uděláte. Tato mise, kterou inspirovaly historické události spojené s československou legií a jejím odhodláním vrátit se do nově vytvořené republiky po první světové válce, prověří vaší odvahu a vůli přežít. Úspěšné dosažení cíle hry Last Train Home je ve vašich rukou.

ROZHODUJTE O ZAPOJENÍ DO BOJŮ: Nasazujte svou jednotku a plňte různé cíle v řadě misí v reálném čase, při nichž vás speciální bojové dovednosti, plánování a špičková taktika dovedou k vítězství.

ZLEPŠUJTE VÝBAVU A DOVEDNOSTI SVÝCH VOJÁKŮ: Zdokonalujte mužstvo odemknutím nových dovedností a shromažďováním lepší výstroje a výbavy: zjišťujte jejich příběhy, udělujte medaile a pomáhejte jim dosahovat vyšších hodností.

STAREJTE SE O MUŽSTVO: Veďte vojáky ve vlaku podle jejich civilních rolí. Je nutné vyrobit věci, ošetřit zraněné a pozvednout morálku během svízelné cesty domů.

UPGRADUJTE VLAK: Odemkněte celý potenciál obrněného vlaku tím, že budete upgradovat vozy a lokomotivu a dohlížet na důležité údržbové práce, které zajistí jeho pojízdnost.

CESTUJTE PŘES SIBIŘ: Shromažďujte a vyměňujte zásoby, vytvářejte si nové spojence a poraďte si s každou krizí, která přijde, přestože na rozhlehlých sněžných pláních Sibiře zuří občanská válka.

PONOŘTE SE DO PŘÍBĚHU ZALOŽENÉHO NA HISTORICKÝCH UDÁLOSTECH: Hra Last Train Home představuje působivý příběh, který vykresluje zkušenosti vojáků československé legie a jejich statečného boje jménem sil států Dohody během první světové války.

Přehled recenzí

100% CzechGamer - Last Train Home - recenze [CzechGamer]
9/10 Games.cz - Last Train Home – recenze strastiplné výpravy přes Sibiř | GAMES.CZ (tiscali.cz)
9/10 Hrej - Recenze Last Train Home, cesty, na kterou jen tak nezapomenete | Hrej.cz
9/10 Sector.sk - Last Train Home - recenzia - hra | Sector.sk
9/10 Zing - Recenze Last Train Home – náročná cesta legionářů - Zing
4/5 Techraj - Last Train Home - Recenze | Techraj
85% Bonusweb - RECENZE – Last Train Home je pocta legionářům - iDNES.cz
85% Geek Magazín - Recenzujeme Last Train Home, skvělou | Geek Magazín (czc.cz)
8/10 Alza - Last Train Home (RECENZE a Vše, co víme) | Alza.cz
8/10 Doupě - Recenze hry Last Train Home. Česká strategie o hrdinných legionářích je návyková, ale strádá v bojových misích – Doupě.cz (zive.cz)
7/10 Vortex - Recenze Last Train Home » Vortex

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Crown Wars The Black Prince

2024
VÁLKA VLÁDCŮ STÁLE ZUŘÍ Rytíři a bandité jsou jako utržení ze řetězu a zanechávají…

SpellForce: Conquest of EO

2023
V této tahové strategické hře zasazené do fantaskního světa SpellForce se ujměte role svého…

War Hospital

2024
Když kulka trefí cíl, začíná další boj. Boj o život. Boj o duši. Píše…

Asterix & Obelix: Heroes

2023
Píše se rok 50 př. n. l. Galii zcela okupují Římané. No, ne zcela...…