Prince of Persia: Zapomenuté písky

Datum vydání: 1/22/10

Prince of Persia: Zapomenuté písky

Minimální věk: 16
Datum vydání: 1/22/10
Cena: 269 Kč
Žáner: Akční adventura
Platforma: PC
Jazyk: Český

Web

Prince of Persia: Zapomenuté písky představuje další kapitolu ze světa oblíbených Sands of Time zasazenou do doby mezi Prince of Persia: The Sands of Time a Prince of Persia: Warrior Within.

Disk kromě českého dabingu obsahuje i původní anglické znění, takže je možné hru spustit v angličtině s českými titulky.

Prince of Persia: Zapomenuté písky představuje další kapitolu ze světa oblíbených Sands of Time.

Při své výpravě do Azadu navštíví Princ království svého bratra a nachází královský palác v obležení mocné armády prahnoucí po jeho zničení. Když v zoufalé snaze zachránit království před totálním vyhlazením padne rozhodnutí použít prastarou sílu písku, vydává se náš hrdina na epickou výpravu, při které se vžije do role opravdového vůdce a postupně přijde na to, že moc si často žádá oběti.

Ve hře se dočkáte

  • Obměněné klasické hratelnosti: Všechno od rozsáhlých bojů s několika nepřáteli najednou po úchvatné akrobatické kousky v gigantických prostředích doznalo vylepšení díky Princově schopnosti ovládat přírodu a čas. Prince of Persia: Zapomenuté písky dodá Princovým nevídaným schopnostem nový rozměr.
  • Senzačního zážitku: Prince of Persia: Zapomenuté písky nabídne hráčům nezapomenutelné okamžiky zprostředkované moderní technologií oceněného enginu Anvil. Před branami království se odehrává mohutná válka a Princovy schopnosti budou během epických scén, nad kterými zůstává rozum stát, důkladně prověřeny.
  • Vlády na přírodou: Díky moci nad přírodou a časem bude mít Princ jedinečnou kontrolu nad svým okolím a nepřáteli. Zjistí, že ovládnutí sil přírody se pro jeho schopnost převíjet čas ukáže jako ničivý společník.
  • Návratu oblíbené značky: Vzhledem k tomu, že je Prince of Persia: Zapomenuté písky zasazen do doby mezi Prince of Persia: The Sands of Time a Prince of Persia: Warrior Within, dočkají se fanoušci nové kapitoly ze světa Prince of Persia a budou moci lépe pochopit sérii Sands of Time.

 

Testovací hardware

Hru jsme testovali na počítači s procesorem AMD Athlon X2 7750 (2,7 GHz), 3 GB RAM, s grafickou kartou ATI Radeon Sapphire 4870 (512 MB) a operačním systémem Windows Vista SP2. Během samotného hraní nedocházelo k žádnému výraznému zpomalení a hra byla bez problému hratelná v rozlišení 1680×1050 s grafickými nastaveními na maximum.

Mohlo by vás zajímat

Assassin’s Creed Renaissance

2015
Zažijte příběh Ezia skrze tři etapy jeho života a prožijte s ním jeho zrod v asasína až po…

Assassin’s Creed Rogue + Assassin’s Creed IV: Black Flag

2015
Dvě hry v jednom balení za speciální cenu! ASSASSIN'S CREED ROGUE – hra je v anglické…

Assassin’s Creed: Bloodlines

2014
Přímé pokračování prvního dílu z velkých konzolí a PC, kde se opět vžijeme do kůže na…
Playman-logo-min

2018 Playman ©  Všechna práva vyhrazena