Prince of Persia

Zasazeno do světa prosyceného starověkou perskou mytologií, je Princ vtáhnut do epické bitvy mezi mocnými silami světla a temnoty.

Prince of Persia

Minimální věk: 12
Datum vydání: 10. 09. 2008
Žánr: Akční adventura
Platforma: PC
Jazyk: Český dabing

Dejte se po cestě mladého bojovníka, jenž uvízl mezi silami Dobra a Zla. Postavte se temnému bohu a zbavte starověké Perské království smrtícího moru. Zachraňte tak svět!

Nový Prince of Persia byl přes tři roky vyvíjen hvězným týmem, který vytvořil předcházejicí trilogii Prince of Persia: Písky času. Hra otevírá úplně novou kapitolu ve světě Prince, včetně nového způsobu ilustrací, vyspělého bojového systému, otevřené struktury světa a dynamické umělé inteligence - nejvíce zřetelnou v podobě princové mocné společnice Eliky.

Zasazeno do světa prosyceného starověkou perskou mytologií, je Princ vtáhnut do epické bitvy mezi mocnými silami světla a temnoty. Musí se spojit s Elikou, smrtelně nebezpečnou společnicí, aby uzdravil svět před ďábelskou Nákazou, která se rozrůstá zemí.

  • Objevuje se nový hrdina – mistr akrobacie, strategie a válečnické taktiky, nejhbitější válečník všech dob. Sjíždějte po průčelí budov, provádějte dokonale načasované akrobatické kombinace a přeskakujte přes rokle, budovy nebo cokoli jiného, kam se jen dostanete. Tento nový válečník tak musí využít všech svých nových schopností, včetně zcela nového bojového systému, aby mohl čelit Ahrimanovým nečistým nepřátelům a aby vyléčil zemi od temné Nákazy a obnovil Světlo.
  • Nové epické dobrodružství začíná – ponořte se do zážitků nového fantastického světa prastaré Persie. Mistrovské vypravěčství a rozlehlé prostředí připraví fanouškům akčních dobrodružství zážitky, které soupeří i s nejlepšími filmy Hollywoodu.
  • Nová struktura otevřeného světa – poprvé v sérii Prince of Persia. Svobodně můžete rozhodnout, jak se bude vyvíjet nelineární příběh hry. Hráči volbou své cesty rozhodnou, jak se ve světě s otevřeným koncem bude příběh dále vyvíjet.
  • Příchod nového smrtonosného spojence – objevuje se největší spojenec historie v podobě Eliky, dynamické společnice, která se k Princi připojí v jeho boji za záchranu světa. Žena obdařená magickou mocí vypomáhá hráči v boji, při akrobacii i při řešení hádanek, což umožňuje Princi dosáhnout nových výšin smrtonosných fantastických akrobatických kousků nebo devastujících bojových kombinací útoků.

Český dabing hry Prince of Persia vytvořilo Studio Wind

Prince: František Strnad,
Elika: Markéta Haroková,
dále v českém znění: Anna Cónová, Petr Houska, Tomáš Jirman, Vítězslav Krušme, Miroslav Kudela, Ivo Maták, Miroslav Rataj, Alena Sasínová – Polarczyk, Jiří Sedláček

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Disney Epic Mickey: Rebrushed

2024
Disney Epic Mickey: Rebrushed vdechuje život disneyovské magii v živoucí 3D plošinovce. V tomto krásném remaku…

Fort Solis

2023
Dechberoucí příběhový thriller na Rudé planetě Příběh se vypráví ve čtyřech kapitolách. Můžete dokončit…

Trine 5: A Clockwork Conspiracy

2023
Projděte se dechberoucími krajinami v dosud nejhlubší a vizuálně nejbohatší kapitole série Trine se zcela…

Crash Team Rumble

2023
Připravte se sprintovat, skákat, klouzat a odrážet úplně jiným způsobem. Crash Team Rumble™ posouvá…