Pro Cycling Manager 2024

Staňte se sportovním ředitelem, zúčastněte se největších cyklistických závodů na světě a doveďte své závodníky k vítězství.

Pro Cycling Manager 2024

Minimální věk: 3
Datum vydání: 06. 06. 2024
Žánr: Sportovní
Platforma: PC
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Staňte se sportovním ředitelem, zúčastněte se největších cyklistických závodů na světě a doveďte své závodníky k vítězství. Stanovujte cíle závodů, vyjednávejte o kontraktech, hledejte nové sponzory a budujte svůj tým jednu sezónu po druhé.

SPONZOŘI JSOU STŘEDOBODEM HRY S NOVÝMI ÚKOLY PRO VÁŠ TÝM

Vytvářejte a spravujte všechny aspekty svého cyklistického týmu. Smlouvy se sponzory jsou klíčové pro váš každoroční rozpočet a během sezóny vám dokážou zajistit nezbytné finance. Délka smluv se odvíjí podle týmu a nyní může trvat i několik let. Vyberte si, který tým chcete spravovat a jaké výzvy si chcete stanovit.

Pomocí nového, rozšířeného systému se sezónními a dlouhodobými úkoly představte své cíle sponzorům na začátku roku a získejte si jejich důvěru díky závodům během sezóny. Hra nyní nabízí větší rozmanitost úkolů včetně vítězství v etapách, viditelnosti reklam a vítězství na těch nejprestižnějších závodech.

Cíle závodů jsou nyní realističtější. Drobné sponzory nyní může potěšit možnost reklamních příležitostí na velkých závodech.

Každý sponzor je jiný a má odlišná očekávání a jedinečná regionální omezení, která se týkají náborů. Kolumbijský sponzor po vás může chtít, abyste do týmu naverbovali kolumbijské závodníky. Je na vás, abyste si vybrali toho správného sponzora podle toho, jakým směrem chcete svůj tým vést.

Stejně jako ve skutečném životě musíte coby sportovní ředitel hledat nové sponzory a budovat svůj cyklistický tým. Nyní můžete uzavřít partnerství s několika sponzory. Musíte splnit očekávání každého sponzora, jinak bude hrozit, že někteří z nich budou s vaším partnerstvím nespokojení.

Výkon v závodech má také značný dopad na úspěch vašich závodníků. Investujte do kvalitního vybavení a dosáhněte postupných zisků, které jsou pro profesionální týmy žádoucí. Každá malá optimalizace je důležitá a může vám pomoct stát se nejlepším týmem na světě.

DALŠÍ NOVĚ PŘIDANÉ FUNKCE:

  • Oficiální trasa Tour de France 2024
  • Vylepšená imerze s novým asistentem, který vás provede interaktivními aspekty hry
  • Přepracované stránky vyhledávání a cílů sponzorů a záložka družstva
  • Přepracované informativní rozhraní a nová sekce Sportovní ředitel
  • Chování umělé inteligence nyní bere v potaz polní cesty

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Pro Cycling Manager 2024

2024
Staňte se sportovním ředitelem, zúčastněte se největších cyklistických závodů na světě a doveďte své…

Tour de France 2024

2024
Vyhrajte Grand Tour a získejte žlutý trikot v oficiální hře Tour de France 2024. Porazte…

Sociable Soccer 24

2024
Vydání velmi očekávané krabicové verze úspěšné arkádové fotbalové herní série Sociable Soccer na PC…

Pro Cycling Manager 2023

2023
Spravujte tým profesionálních cyklistů: určujte rozpočet, rekrutujte mladé talenty, cvičte závodníky a navrhujte závodní…