RIDE 5

Vaše touha závodit si zaslouží ty nejlepší motorky.

RIDE 5

Minimální věk: 3
Datum vydání: 24. 08. 2023
Žánr: Závodní
Platforma: PC/PS5/Xbox Series X
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

PROVĚŘTE SVÉ SCHOPNOSTI, UŽIJTE SI VZRUŠENÍ, POSUŇTE HRANICE. A PAK JEĎTE JEŠTĚ DÁL. VYCHUTNEJTE SI ZÁVODY S NOVOU ÚROVNÍ REALISMU!

Vaše touha závodit si zaslouží ty nejlepší motorky. Úplně poprvé byla nová kapitola značky RIDE vytvořena exkluzivně pro PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC a přináší do hry novou strhující úroveň realismu a realistických zážitků!

NEBESA JSOU HRANICE

Vlastně jsme zašli ještě dál. Neuvěřitelná péče o detail nekončí u dokonalosti věrných reprodukcí, chování motorky během závodu ani dechberoucích vyhlídek. Dokonce i samotná obloha je nyní oslavou realismu, a to díky systému dynamického počasí a nových volumetrických mraků, které nyní budou měnit tvar a hustotu, budou interagovat s nasvícením a proměnlivými povětrnostními podmínkami. Grafika, animace, prostředí, technické detaily: všechno přispívá k pocitu, že tam skutečně jste.

KDE JE KOLO, TAM JE CESTA

Nadšení vám k vítězství nemusí stačit. Ale určitě postačí k tomu, abyste se naučili vítězství dosáhnout! Usilovně jsme pracovali na tom, abychom vaše nadšení podpořili a uspokojili vaši vášeň pro 2 kola – navrhli jsme nové nástroje, díky kterým se budete hru postupně učit a mistrovsky ji ovládnete.

Nehledě na počáteční úroveň vašich schopností, RIDE 5 vám pomůže využít svého kompletního potenciálu krok za krokem, a to díky zábavnému učení a uspokojivému zážitku. Přizpůsobte si nové jízdní pomůcky s umělou inteligencí a ovládejte brzdy, řezání zatáček, řízení, plyn a další pokročilé nastavení, díky kterému budete moct zdokonalit svůj styl a rozvíjet svoje schopnosti!

PROSLAVTE SE PO SVÉM

Chcete slávu a úspěch? Na vrchol vás čeká dlouhá, leč neuvěřitelná cesta! Od lokálních soutěží po ty nejnáročnější závody budete testovat své schopnosti na těch nejúžasnějších tratích, kde budete čelit lítým soupeřům s hodnocením podle svých schopností a poháněným naší pokročilou umělou inteligencí. Dokažte, že jste nejlepší, vyšplhejte po žebříčku a splňte si sen o slávě.

Základní a sekundární soutěže vám přinesou víc než jen radost z vítězství: podle obtížnosti závodu získáte kredity, za které si můžete vylepšovat a rozvíjet motorku i vzhled.

ZÁBAVA MÁ RŮZNÉ PODOBY

Ať už závodíte kvůli zábavě, anebo soutěžíte na vyšší úrovně, proti sobě samému, proti času či přátelům, ať už vám jde o cokoliv, RIDE 5 pro vás bude mít dokonalý herní režim – stejně jako ty nejnáročnější závody všech dob: režim Endurance, kde je strategie a vytrvalost stejně důležitá jako rychlost. K dispozici budete mít i nové ukládání během závodu, funkci přetáčení i online závody!

Najděte si soupeře po celém světě a zapomeňte na hranice: cross-play mezi PS5 a Xbox Series a mezi PC uživateli na Steamu a Epic Game Store a nové dedikované online žebříčky vás skutečně dostanou na vrchol světa. A pokud máte radši lokální výzvu, můžete si užít dvojnásobnou zábavu díky duelům v režimu rozdělené obrazovky a závodit spolu s kamarády.

NEJLEPŠÍ JÍZDA VŠECH DOB

Ty nejžádanější motorky na světě jsou připravené vyrazit na cestu. Připravte se užít si motorky, na které jste vždycky chtěli, a projeďte se po těch nejúchvatnějších tratích z celého světa, vybraných z té nejširší množiny skutečných a originálních lokací, vždy s dechberoucími vyhlídkami. Užijte si svobodu na vlastní kůži a popusťte uzdu své vášni pro rychlost.

Přehled recenzí

8/10 Gamebro - Recenze RIDE 5 – motocyklový simulátor ještě v lepší formě – Gamebro.cz
7/10 Vortex - Recenze Ride 5 » Vortex
6/10 Zing - Recenze Ride 5 - až příliš na jistotu - Zing

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Test Drive Unlimited Solar Crown

2024
PROŽIJTE (ZNOVU) TEST DRIVE UNLIMITED 13 let po vydání Test Drive Unlimited 2 představuje…

Monster Jam Showdown

2024
Do ruky se vám může dostat veškerá síla značky Monster Jam s novým a revolučním…

MotoGP™24

2024
VYRAZTE NA TRAŤ A PROŽIJTE ULTIMÁTNÍ ZÁŽITEK S MotoGP™ S OFICIÁLNÍM OBSAHEM, ZCELA NOVÝM TRHEM…

Overpass 2

2023
OVERPASS 2 navazuje na zkušenosti studia se závodními hrami a na zpětnou vazbu od…