Riders Republic

Splňte si sen každého milovníka adrenalinu a putujte obrovským otevřeným světem plným života a spousty dalších hráčů.

Riders Republic

Minimální věk: 12
Datum vydání: 28. 10. 2021
Žánr: Sportovní
Platforma: PC/PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Vrhněte se na hromadné kolbiště RIDERS REPUBLIC™! Setkávejte se s ostatními závodníky, snažte se je překonat a účastněte se úžasné škály aktivit, jako je jízda na kole, lyžích a snowboardu nebo let v běžném či raketovém létajícím obleku.

Splňte si sen každého milovníka adrenalinu a putujte obrovským otevřeným světem plným života a spousty dalších hráčů. Vydejte se do legendárních amerických národních parků, jako jsou Bryce Canyon, Yosemite Valley či Mammoth Mountain... které byly spojeny dohromady a teď čekají, až je zdoláte!

Spojte se s přáteli a soutěžte v širokém výběru multiplayerových režimů: vychutnejte si adrenalin ve sjezdu, ovládněte mapu v bojích mezi týmy nebo ze sebe vydejte maximum při obřích PvP závodech s více než 50 dalšími hráči (*).

Směle do toho. Zapojte se do všeobecného šílenství!

VRHNĚTE SE NA SPOLEČNÉ KOLBIŠTĚ – Bez ohledu na to, kde a kdy budete závodit, vždycky kolem sebe budete mít další hráče. Prozkoumejte všechna zákoutí zasněžených hor i vyprahlých kaňonů na těch nejkouzelnějších místech planety – v amerických národních parcích. Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sequoia Park, Zion, Canyonlands, Mammoth Mountain a Grand Teton byly věrně zpracovány a zkombinovány dohromady, aby vzniklo unikátní hřiště plné života. Scházejte se v rušném společenském centru a seznamte se s divokou komunitou ostatních závodníků. Prohlížejte si jejich dovednosti a vzhled, pozdravte se s nimi nebo prostě jen projděte kolem – je to jen na vás.

HRAJTE SE SVÝMI PŘÁTELI NEBO PROTI NIM V BLÁZNIVÝCH MULTIPLAYEROVÝCH REŽIMECH – Vychutnejte si plnohodnotný multiplayerový zážitek s rozmanitou škálou režimů:

  • Soutěžní závody a trikové výzvy: možno hrát jako PvP/kooperaci/sólově
  • Hromadný start: zběsilé závody více než 50 hráčů, ve kterých je vše dovoleno (*)
  • Multiplayerové arény: týmové PvP boje 6x6
  • Online poháry: jen pro ty nejlepší z nejlepších, vydejte se na cestu žebříčkem

ŘIĎTE SVOU KARIÉRU A PROBOJUJTE SE MEZI NEJLEPŠÍ – Vytvořte si a upravujte vlastního závodníka prostřednictvím stále lepšího vybavení a nastavte si všemožné prvky vlastního avatara. Chcete se stát tím nejlepším snowboardistou na světě nebo nejrychlejším tvorem na dvou kolech? Vše je možné. Proslavte se v množství různých sportů, vyšplhejte v režimu kariéry do čela žebříčku a získejte legendární sponzory v pestré nabídce venkovních akčních sportů.

VYUŽIJTE NA MAXIMUM SCHOPNOSTI KONZOLÍ NOVÉ GENERACE – RIDERS REPUBLIC™ poběží na konzolích nové generace v 60 FPS a na obrazovce bude živě až 50 hráčů současně. Díky velice intuitivnímu ovládání postavy i kamery v kombinaci s originálním systémem triků si budou moci plnou radost z jízdy naplno vychutnat všichni hráči bez rozdílu – příležitostní závodníci i ostřílení veteráni.

(*) Riders Republic™ bude zobrazovat více než 50 hráčů na konzolích nové generace a na PC a více než 20 hráčů na konzolích aktuální generace.

Přehled recenzí

7/10 Games.cz - Riders Republic – recenze | GAMES.CZ (tiscali.cz)
8/10 Zing - Recenze Riders Republic - Zing
7/10 Vortex - Recenze Riders Republic » Vortex
9/10 Doupě - Recenze hry Riders Republic. Adrenalinová jízda plná triků – Doupě.cz (zive.cz)
7/10 Indian - Riders Republic - Recenze na INDIAN (indian-tv.cz)
8/10 Xboxweb - RECENZE: Riders Republic | Xboxweb
7/10 Hrej - Recenze Riders Republic, reinkarnovaného Steepu na steroidech | Hrej.cz

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Pro Cycling Manager 2023

2023
Spravujte tým profesionálních cyklistů: určujte rozpočet, rekrutujte mladé talenty, cvičte závodníky a navrhujte závodní…

Tour de France 2023

2023
Svádějte vyrovnané zápasy s těmi nejlepšími cyklisty, předveďte svůj styl a vyhrajte na Champs-Elysées v oficiální…

Matchpoint – Tennis Championships

2022
Sezóna začíná právě teď – popadněte raketu a staňte se příštím mistrem světa v…

Let’s Get Fit

2022
Let’s Get Fit je interaktivní, zábavný a podmanivý způsob, jak se dostat do formy…