Riders Republic

Splňte si sen každého milovníka adrenalinu a putujte obrovským otevřeným světem plným života a spousty dalších hráčů.

Riders Republic

Minimální věk: 12
Datum vydání: 28. 10. 2021
Žánr: Sportovní
Platforma: PC/PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Vrhněte se na hromadné kolbiště RIDERS REPUBLIC™! Setkávejte se s ostatními závodníky, snažte se je překonat a účastněte se úžasné škály aktivit, jako je jízda na kole, lyžích a snowboardu nebo let v běžném či raketovém létajícím obleku.

Splňte si sen každého milovníka adrenalinu a putujte obrovským otevřeným světem plným života a spousty dalších hráčů. Vydejte se do legendárních amerických národních parků, jako jsou Bryce Canyon, Yosemite Valley či Mammoth Mountain… které byly spojeny dohromady a teď čekají, až je zdoláte!

Spojte se s přáteli a soutěžte v širokém výběru multiplayerových režimů: vychutnejte si adrenalin ve sjezdu, ovládněte mapu v bojích mezi týmy nebo ze sebe vydejte maximum při obřích PvP závodech s více než 50 dalšími hráči (*).

Směle do toho. Zapojte se do všeobecného šílenství!

VRHNĚTE SE NA SPOLEČNÉ KOLBIŠTĚ – Bez ohledu na to, kde a kdy budete závodit, vždycky kolem sebe budete mít další hráče. Prozkoumejte všechna zákoutí zasněžených hor i vyprahlých kaňonů na těch nejkouzelnějších místech planety – v amerických národních parcích. Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sequoia Park, Zion, Canyonlands, Mammoth Mountain a Grand Teton byly věrně zpracovány a zkombinovány dohromady, aby vzniklo unikátní hřiště plné života. Scházejte se v rušném společenském centru a seznamte se s divokou komunitou ostatních závodníků. Prohlížejte si jejich dovednosti a vzhled, pozdravte se s nimi nebo prostě jen projděte kolem – je to jen na vás.

HRAJTE SE SVÝMI PŘÁTELI NEBO PROTI NIM V BLÁZNIVÝCH MULTIPLAYEROVÝCH REŽIMECH – Vychutnejte si plnohodnotný multiplayerový zážitek s rozmanitou škálou režimů:

  • Soutěžní závody a trikové výzvy: možno hrát jako PvP/kooperaci/sólově
  • Hromadný start: zběsilé závody více než 50 hráčů, ve kterých je vše dovoleno (*)
  • Multiplayerové arény: týmové PvP boje 6×6
  • Online poháry: jen pro ty nejlepší z nejlepších, vydejte se na cestu žebříčkem

ŘIĎTE SVOU KARIÉRU A PROBOJUJTE SE MEZI NEJLEPŠÍ – Vytvořte si a upravujte vlastního závodníka prostřednictvím stále lepšího vybavení a nastavte si všemožné prvky vlastního avatara. Chcete se stát tím nejlepším snowboardistou na světě nebo nejrychlejším tvorem na dvou kolech? Vše je možné. Proslavte se v množství různých sportů, vyšplhejte v režimu kariéry do čela žebříčku a získejte legendární sponzory v pestré nabídce venkovních akčních sportů.

VYUŽIJTE NA MAXIMUM SCHOPNOSTI KONZOLÍ NOVÉ GENERACE – RIDERS REPUBLIC™ poběží na konzolích nové generace v 60 FPS a na obrazovce bude živě až 50 hráčů současně. Díky velice intuitivnímu ovládání postavy i kamery v kombinaci s originálním systémem triků si budou moci plnou radost z jízdy naplno vychutnat všichni hráči bez rozdílu – příležitostní závodníci i ostřílení veteráni.

(*) Riders Republic™ bude zobrazovat více než 50 hráčů na konzolích nové generace a na PC a více než 20 hráčů na konzolích aktuální generace.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Riders Republic

2021
Vrhněte se na hromadné kolbiště RIDERS REPUBLIC™! Setkávejte se s ostatními závodníky, snažte se…

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1+2

2021
Připomeňte si ty nejslavnější skateboardingové hry, které byly kdy vytvořeny. Zahrajte si Tony Hawk’s™…

Shaun White Snowboarding

2008
Volně přístupné hory Vyber si, jak zdoláš volně přístupné hory světa. Pokoř extrémní podmínky…

Shaun White Skateboarding

2010
Shaun White Skateboarding je hra, která do žánru akčních sportovních her přináší svěží vítr.…