Shadow Tactics: Blades of Shogun

Datum vydání: 06/12/2016

Shadow Tactics: Blades of Shogun

Minimální věk: 12
Datum vydání: 06/12/2016
Cena: 1099 Kč
Žáner: Realtime strategie
Jazyk: Anglický

Tato hra ukazuje boj ze stínů v pravém světle a dá vám tak do ruky smrtící zbraň a zároveň křehký nástroj, se kterým je potřeba umět pracovat. Taktizování, načasování a plížení jsou stěžejní prvky této hry a být objeven nepřítelem znamená smrt či nezdar celé mise. Není třeba se však příliš obávat, máte přece po ruce profesionály!

Píše se rok 1615 a Japonsko teprve nedávno ukončilo krvavou občanskou válku, která trvala celé století. Nový Shogun, vojenský pán Japonska však ještě nemá zcela vyhráno, a proto se rozhodne najmout 5 profesionálů ve svém oboru, expertů na zabíjení, sabotáž a špionáž. Tento tým musí bojovat proti tajemnému Kage-sama, který se snaží svrhnout Shoguna. Je potřeba infiltrovat hrady, získávat informace, bojovat s rebely a nemilosrdně likvidovat nepřátele. Každý člen týmu je však silná osobnost a spolupráce se zprvu jeví jako nemožná. Překonání těchto osobních překážek je nutné k úspěchu mise. Každá postava má svůj styl, příběh a vývoj v průběhu hry.

Schovávejte se a proklouzněte mezi nepřáteli až k vašemu cíli. Sledujte jak se chovají, kam koukají a po případné eliminaci po sobě zameťte stopy. Naplánujte spolupráci celého týmu, načasujte akci a udeřte na více místech najednou! Smrt přichází odevšud. Využijte své okolí a zároveň dejte pozor na nečekané problémy. Je vždy mnoho možností, jak dosáhnout cíle, vyberte si tu vaši. Máte po ruce ninju, samuraje i geishu a každý z nich nabízí specifickou skvělou hratelnost.

Mohlo by vás zajímat

Shadow Tactics: Blades of Shogun

2016
Tato hra ukazuje boj ze stínů v pravém světle a dá vám tak do ruky smrtící zbraň a zárove…
Playman-logo-min

2018 Playman ©  Všechna práva vyhrazena