Shaun White Skateboarding

Shaun White Skateboarding si klade jen ty nejvyšší cíle a hodlá zprostředkovat všechny pocity z jízdy na skateboardu nejširšímu publiku.

Shaun White Skateboarding

Minimální věk: 3
Datum vydání: 28. 10. 2010
Žánr: Sportovní
Platforma: PC
Jazyk: České titulky

Shaun White Skateboarding je hra, která do žánru akčních sportovních her přináší svěží vítr. Jedná se o poslední díl oceňované série vyrobené ve spolupráci s Shaunem Whitem, špičkovým závodníkem ve dvou sportovních odvětvích.

Shaun White Skateboarding si klade jen ty nejvyšší cíle a hodlá zprostředkovat všechny pocity z jízdy na skateboardu nejširšímu publiku. Hráči také budou mít možnost přeměnit nudné město bez života v prostředí, o jakém každý skejťák sní svůj utopický sen.

Při svých jízdách budou hráči ve městě šířit barevnost, život a lesk. Po zábradlích budou nekonečně grindovat, z úzkých uliček si udělají U rampy, ze silnic nájezdové rampy a tím to všechno jen začíná. Hráči budou jezdit, jak oni sami budou chtít a vytvoří si tak vlastní skejťácký svět, který budou moct sdílet se svými přáteli. Shaun White Skateboarding dává hráčům moc, aby posunuli hranice možného ještě dál.

Proměnlivost

Vytvořte si úžasné skejtové trasy za využití městských budov, vyžeňte zábradlí do závratných výšin, vyprázdněte fontány a vytvořte si tak úžasné jezdecké kotle, z úzkých uliček vyrobte neuvěřitelné rampy. Fantazii se meze nekladou. Postupně budete odkrývat nové oblasti, začnete vytvářet lepší jezdecké trasy a proměňovat zase jiné budovy. Kreativita je odměňována body, vybavením a novými jezdeckými příležitostmi.

Inovativnost

Díky více než 80 skejtovým trikům, které vybíral Shaun osobně (těšte se i na jeho vynález zvaný „Armadillo“) si užijete unikátní a zábavnou hru, ve které bude jen na vás, jak si přizpůsobíte město, v němž pak předvedete své autentické triky. Zažijete vše, co zažívají opravdoví skateboardisté – dlouhé skoky, perfektní dopady, hrůzné nehody a spoustu dalších věcí!

Průzkum

Hledejte a vytvářejte skejťácká místa, o jakých se vám doposud ani nesnilo. Město je opravdu rozlehlé a v jeho čtvrtích na vás čeká mnoho výzev, například závody, sběratelské nebo výpravné mise a mnoho dalšího.

Sounáležitost

Skočte si na síť a vyzvěte své přátele v režimech spolupráce či soupeření. Utkávat se budete na internetu, místní síti, i na jediném počítači. Vytvořte si vlastní mapy, hrajte s přáteli a srovnejte se s ostatními hráči z celého světa na internetových žebříčcích.

Mohlo by vás zajímat

Riders Republic

2021
Vrhněte se na hromadné kolbiště RIDERS REPUBLIC™! Setkávejte se s ostatními závodníky, snažte se…

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1+2

2021
Připomeňte si ty nejslavnější skateboardingové hry, které byly kdy vytvořeny. Zahrajte si Tony Hawk’s™…

Shaun White Snowboarding

2008
Volně přístupné hory Vyber si, jak zdoláš volně přístupné hory světa. Pokoř extrémní podmínky…

Shaun White Skateboarding

2010
Shaun White Skateboarding je hra, která do žánru akčních sportovních her přináší svěží vítr.…