Shaun White Snowboarding

Sjížděj hory spolu se skutečnými hráči, nebo se přidej ke svým přátelům na krátký závod kdekoliv v horách.

Shaun White Snowboarding

Minimální věk: 3
Datum vydání: 16. 11. 2008
Žánr: Sportovní
Platforma: PC
Jazyk: České titulky

Volně přístupné hory

Vyber si, jak zdoláš volně přístupné hory světa. Pokoř extrémní podmínky vrcholků, vytvoř si svou vlastní cestu krajinou nebo soutěž se svými společníky na svazích parků.

Tví přátelé budou vždy s tebou

Hraj ve světě, kde tví přátelé budou vždy s tebou. Sjížděj hory spolu se skutečnými hráči, nebo se přidej ke svým přátelům na krátký závod kdekoliv v horách.

Víc než jen snowboarding

Bav se s přáteli na prkně i mimo něj: dopřejte si pořádnou koulovačku, podnikejte výlety a dostaňte se tak na tajná místa, nafilmuj své přátele, jak dělají různé skopičiny. Můžeš své video nahrát on-line a sdílet ho tak s celým světem.

Najdi si svůj vlastní způsob

Vyjádři se skrze vychytávky, styly jízdy a vysoce modifikovatelné avatary, jak ve hře pro jednoho hráče, tak i v on-line světě. Použij intuitivní duální analogový ovladač a předveď spoustu rozmanitých kousků, které vyjádří tvůj styl.

O Shaunu Whitovi

Shaun White je zlatý olympijský medailista a se 42 profesionálními vítězstvími je nejúspěšnějším snowboardistou v historii. Má sedm Winter X Games zlatých medailí a byl prvním člověkem, který vyhrál ve zvláštních disciplínách na Winter a Summer X Games zlatou medaili. V letech 2005/2006 měl za sebou dvanáct vítězství bez jediné porážky a byl prvním jezdcem v historii Grand Prix, který vyhrál každý halfpipe závod sezóny (všechny, které sloužily k olympijské kvalifikaci).

Shaun White je jednou z nejznámějších postav současné generace atletů a mladých osobností a časopisem Rolling Stone byl prezentován jako „Nejsuprovější kluk Ameriky“. Vyrůstal v Jižní Kalifornii a později se stal ztělesněním dokonalosti a stejně tak plakátovým vzorem dětí, pro které představuje to, kým by chtěly být, až vyrostou. Mezi elitní skupinou profesionálních atletů, kteří se střetávají na nejvyšších úrovních dvou různých sportů dosáhl Shaun nevídaného úspěchu a je vládnoucím králem snowboardového slopestyle & superpipe a skateboardového halfpipu.

Mohlo by vás zajímat

Riders Republic

2021
Vrhněte se na hromadné kolbiště RIDERS REPUBLIC™! Setkávejte se s ostatními závodníky, snažte se…

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1+2

2021
Připomeňte si ty nejslavnější skateboardingové hry, které byly kdy vytvořeny. Zahrajte si Tony Hawk’s™…

Shaun White Snowboarding

2008
Volně přístupné hory Vyber si, jak zdoláš volně přístupné hory světa. Pokoř extrémní podmínky…

Shaun White Skateboarding

2010
Shaun White Skateboarding je hra, která do žánru akčních sportovních her přináší svěží vítr.…