The Settlers®: Vzestup říše - GOLD

Jedinečná atmosféra osadníků v živém středověkém světě!

The Settlers®: Vzestup říše - GOLD

Minimální věk: 12
Datum vydání: 25. 08. 2009
Žánr: Strategie
Platforma: PC
Jazyk: České titulky

Hlavní rysy:

Jedinečná atmosféra osadníků v živém středověkém světě!

  • Hlavním cílem hry je vytvořit velká živoucí středověká města.
  • Osadníci se vzájemně zcela přirozeně ovlivňují a každý má své vlastní tužby a potřeby.
  • Poprvé v sérii se objevují i ženy osadnice: Muži a ženy se do sebe budou zamilovávat a uzavírat sňatky.
  • V živoucím a do detailu prokresleném světě bují fauna i flóra.
  • Hektický život osadníků je zachycen pomocí nádherných animací, díky nimž budete vždy přesně vědět, co se právě odehrává.
  • Svět je rozdělen do čtyř podnebných pásem, ve kterých se střídají roční období i počasí, což všechno ovlivní další rozmach a těžbu surovin. Na celý svět je krásný a nerušený výhled, neboť veškeré činnosti postaviček jsou roztomile a realisticky animovány. Každý osadník má své vlastní každodenní návyky. Hráč má vždy přehled o rozličných návycích svých poddaných a vždy bude vědět, co který jednotlivec právě dělá. Díky tomu každého osadníka hráč využije na maximum a bude tak moci vybudovat prosperující ekonomiku, starat se o potřeby svých osadníků a chránit svou říši před vnějším nebezpečím. Pokud se hráči podaří hranice své říše rozšířit, může aspirovat i na to, aby se stal legendárním králem či královnou. Nejoblíbenější vlastnosti předešlých dílů hry zůstaly zachovány a obohatilo je mnoho splněných přání a tužeb fanoušků série. Ve výsledku tak hráč zažije tu pravou osadnickou atmosféru. Středověký svět je vykreslen do neuvěřitelných detailů. Do hry je zakomponován komplexní a přitom přehledný ekonomický systém založený na surovinách, polotovarech a výrobcích, které jednotliví osadníci produkují v rámci výkonu svých povolání.

Charakteristika datadisku

Díky moudrému vládci z Westerlinu povstala stará říše z popela. Hašteřící se následnické státy jsou nyní spojeny v jeden a v zemi je obnoven zákon a pořádek. Po porážce nepřátelského Rudého prince a zrádce z vlastních řad si Westerlin plnými doušky užívá nového věku míru a prosperity.

Tímto moudrým vládcem jste vy. Ve svých rukách nyní budete třímat osud starobylé říše Darionu. Nalezli jste nové spojence, objevili nová území a staří nepřátelé odčinili své hříchy a bylo jim odpuštěno.

Nicméně v tajemných územích hraničících s vaší říší stále číhá nebezpečí. Ještě před několika málo lety o těchto oblastech, jimž kdysi vládl pevnou rukou Rudý princ, ve Westerlinu nikdo nevěděl. Nyní se však objevila hrozba v podobě Bohyně zeleného plamene, která touží po vybudování vlastního impéria a rozpoutání války s vámi.

Jste vládcem prosperující říše, a proto máte zodpovědnost za bezpečnost svého lidu. Nyní musíte najít v dalekých zemích nové spojence a čelit přitom novým výzvám, novým zradám a novým nepřátelům.

S pomocí svých oddaných rytířů však můžete bez bázně a hany začít s průzkumem těchto nových a neznámých území. Rozšiřte proto svůj vliv a přineste mír dalším národům. Čas dobývání je už pryč, nyní se musíte postavit do čela své země jako její ochránce. Nastal čas na příchod hry The Settlers – Vzestup říše – Východní království.

  • Poznejte novou vzrušující faunu a flóru, nové budovy a postav!
  • Vrací se geolog se schopností nacházet nové zdroje ve stávajících lomech, dolech na železnou rudu a studnách.
  • Na nových misích se k vašim rytířům přidá i princezna Saraya.
  • Poznejte nové scenérie a odolejte nové výzvě počasí; monzunovému dešti.

Mohlo by vás zajímat

SpellForce: Conquest of EO

2023
V této tahové strategické hře zasazené do fantaskního světa SpellForce se ujměte role svého…

War Hospital

2024
Když kulka trefí cíl, začíná další boj. Boj o život. Boj o duši. Píše…

Asterix & Obelix: Heroes

2023
Píše se rok 50 př. n. l. Galii zcela okupují Římané. No, ne zcela...…

Last Train Home

2023
Vydejte se na zoufalou misi válkou zničenou nekonečnou pustinou. Vašim cílem je dostat československé…