The Settlers

Téměř 30 let po vydání původních The Settlers se nový díl legendární real-time strategie vrací na PC.

The Settlers

Minimální věk: 12
Datum vydání: 31. 12. 2022
Žánr: Strategie
Platforma: PC
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Téměř 30 let po vydání původních The Settlers se nový díl legendární real-time strategie vrací na PC.

Skupina osadníků prchá před vojenským převratem na svém domovském ostrově a vydává se na cestu do přívětivého realistického a živého středověkého fantasy světa, aby našla nový domov a zaslíbenou zemi svých předků. Budujte osady a objevujte nové ostrovy, najděte spojence a bojujte proti nelítostným banditům, kteří se snaží ostrovy ovládnout.

PŘEHLED HRY

NOVÁ INTERPRETACE

The Settlers kombinují populární herní mechanismy série s novým přístupem. Hra nabízí vícevrstvou infrastrukturu a ekonomický systém, díky kterému můžete budovat armádu a porážet své protivníky.

RŮZNÉ HERNÍ REŽIMY

Ponořte se do světa The Settlers v epické kampani nebo se naučte základy hry v samostatné výuce. Režim Onslaught pak nabízí další výzvy.

Řada online režimů až pro 8 hráčů slibuje vzrušující bitvy proti ostatním hráčům nebo umělé inteligenci a zajistí vám dlouhodobou zábavu.

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI HRY

FRAKCE

V The Settlers na vás čekají tři různé hratelné frakce: Elari, Maru a Jorn. Každá z těchto frakcí má svůj osobitý vzhled a herní styl s vlastní vojenskou jednotkou a příběhem.

OBCHOD A VOJSKO

Hlavním úkolem každé hry je hromadit zdroje a vybudovat ekonomiku, přilákat nové osadníky a vytvořit plně ovladatelnou vítěznou armádu. Vylepšujte své vojsko pomocí výzkumu a rozšiřte jeho řady prostřednictvím podpůrných a obléhacích jednotek.

NEJNOVĚJŠÍ TECHNIKA

ZCELA NOVÝ SVĚT

The Settlers nikdy nebyli tak živí a bohatí na detaily. Speciální místa nabízejí nové strategické příležitosti. Každé z nich má speciální požadavky, které je třeba splnit, a na oplátku nabízejí další zboží, jednotky a mnoho dalšího. Další výzvu vám představí různé biomy, kterým budete muset přizpůsobit styl hry.

ŠPIČKOVÁ GRAFIKA DÍKY SNOWDROP

The Settlers využívají patentovaný engine Snowdrop od Ubisoftu, který nastavuje nový vizuální standard v žánru strategického budování měst v reálném čase.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

The Settlers

2022
Téměř 30 let po vydání původních The Settlers se nový díl legendární real-time strategie…

Empire of Sin

2020
Empire of Sin je nová strategická hra, kterou vám přináší Romero Games a Paradox…

Crusader Kings III

2020
HISTORIE Vyberte si královský či šlechtický rod z celé řady říší na mapě, která se…

Dungeons 3 Complete Collection

2020
Dungeons 3 Complete Collection je ultimátní edice nejnovějšího dílu oblíbené série strategických her Dungeons.…