Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je inspirováno realitou protiteroristických operací z celého světa a zve hráče do destruktivních zápasů v těchto kulisách.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Minimální věk: 18
Datum vydání: 01. 12. 2015
Žánr: Akční
Platforma: PC/PS4/Xbox One
Jazyk: České titulky

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je nejnovější zástupce zavedené rodiny stříleček z pohledu první osoby. Renomované studio Ubisoft Montreal hru vyvíjí pro PC, Xbox One a Playstation 4!

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je inspirováno realitou protiteroristických operací z celého světa a zve hráče do destruktivních zápasů v těchto kulisách. Intenzivní boje na malém prostoru, smrtelné nebezpečí na každém rohu, taktika, týmová spolupráce a explozivní akce jsou středobodem požitku ze hry. Multiplayerová část hry stanovuje nový standard online FPS titulů svojí taktickou hloubkou a intenzitou akce!

Protiteroristická jednotka

Chopte se role vysoce vycvičených příslušníků protiteroristické jednotky specializujících se na boj na malém prostoru, demolici a přesné provedení koordinovaných útoků! Budete se moci vžít do role členů britské SAS, francouzské GIGN, ruské SPETSNAZ, něměcké GSG9 nebo americké SWAT. Každý v týmu (tzv. operátor) má v průběhu mise odlišnou roli, kterou zastává pomocí své speciální schopnosti!

Dobývání

V novém Rainbow Six Siege dostanou hráči v sérii dosud nevídanou volnost při plnění zadaných úkolů. Na straně teroristů si budete moci
opevnit svůj úkryt a snažit se tak co nejvíce znepříjemnit průchod protiteroristické jednotky - k ruce vám budou pasti, ostnatý drát nebo bednění oken a výstuže dveří. Oproti tomu protiteroristická jednotka se bude na místo určení moci dostat skrze zdi a stropy nebo bude moci vyslat vozítko, aby zjistilo dodatečné informace o poloze nepřátel.

Destrukce prostředí

Zničitelnost prostředí je jedním ze základních stavebních kamenů Rainbow Six Siege. Zdi, stropy a podlahy už nejsou překážkou! Spolu s velkou mírou reálnosti odezvy materiálů na velikost a druh použité munice Vás v Rainbow Six Siege čeká unikátní  zážitek z týmové akce. Destrukce prostředí je totiž naprosto zásadním klíčem k úspěchu v misi!

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Terminator: Survivors

2024
Hrajte sólo nebo v kooperaci jako skupinka přeživších v této hře na přežití v otevřeném světě, která…

System Shock

2024
System Shock je úplně nové zpracování převratného originálu z roku 1994, které obléká dnes již…

Warhammer 40,000: Space Marine 2

2024
Vaším řemeslem je smrt. Chopte se role vesmírného mariňáka, brutálního Císařova válečníka s nadlidskými…

Outcast - A New Beginning

2024
20 let po cenami ověnčeném, úspěšně akčním dobrodružství Outcast, který proklestil cestu pro žánr…