Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je inspirováno realitou protiteroristických operací z celého světa a zve hráče do destruktivních zápasů v těchto kulisách.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Minimální věk: 18
Datum vydání: 01. 12. 2015
Žánr: Akční
Platforma: PC/PS4/Xbox One
Jazyk: České titulky

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je nejnovější zástupce zavedené rodiny stříleček z pohledu první osoby. Renomované studio Ubisoft Montreal hru vyvíjí pro PC, Xbox One a Playstation 4!

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je inspirováno realitou protiteroristických operací z celého světa a zve hráče do destruktivních zápasů v těchto kulisách. Intenzivní boje na malém prostoru, smrtelné nebezpečí na každém rohu, taktika, týmová spolupráce a explozivní akce jsou středobodem požitku ze hry. Multiplayerová část hry stanovuje nový standard online FPS titulů svojí taktickou hloubkou a intenzitou akce!

Protiteroristická jednotka

Chopte se role vysoce vycvičených příslušníků protiteroristické jednotky specializujících se na boj na malém prostoru, demolici a přesné provedení koordinovaných útoků! Budete se moci vžít do role členů britské SAS, francouzské GIGN, ruské SPETSNAZ, něměcké GSG9 nebo americké SWAT. Každý v týmu (tzv. operátor) má v průběhu mise odlišnou roli, kterou zastává pomocí své speciální schopnosti!

Dobývání

V novém Rainbow Six Siege dostanou hráči v sérii dosud nevídanou volnost při plnění zadaných úkolů. Na straně teroristů si budete moci
opevnit svůj úkryt a snažit se tak co nejvíce znepříjemnit průchod protiteroristické jednotky - k ruce vám budou pasti, ostnatý drát nebo bednění oken a výstuže dveří. Oproti tomu protiteroristická jednotka se bude na místo určení moci dostat skrze zdi a stropy nebo bude moci vyslat vozítko, aby zjistilo dodatečné informace o poloze nepřátel.

Destrukce prostředí

Zničitelnost prostředí je jedním ze základních stavebních kamenů Rainbow Six Siege. Zdi, stropy a podlahy už nejsou překážkou! Spolu s velkou mírou reálnosti odezvy materiálů na velikost a druh použité munice Vás v Rainbow Six Siege čeká unikátní  zážitek z týmové akce. Destrukce prostředí je totiž naprosto zásadním klíčem k úspěchu v misi!

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

2023
Cyberpunk 2077 je dobrodružné akční RPG zasazené do otevřeného světa Night City, megalopole posedlé…

Welcome to ParadiZe

2024
Tohle je ParadiZe! Vítej! Chceš mít vlastního zombie parťáka? Věrného přítele, který tě ochrání…

South Park Snow Day!

2024
Společně s Cartmanem, Stanem, Kylem a Kennym v trojrozměrné kráse oslavte ten kouzelný den v životě…

Sekiro: Shadows Die Twice

2023
Proklestěte si vlastní chytrou cestu k pomstě v oceňovaném dobrodružství od vývojářů z FromSoftware, tvůrců Bloodborne…