Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je inspirováno realitou protiteroristických operací z celého světa a zve hráče do destruktivních zápasů v těchto kulisách.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Minimální věk: 18
Datum vydání: 01. 12. 2015
Žánr: Akční
Platforma: PC/PS4/Xbox One
Jazyk: České titulky

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je nejnovější zástupce zavedené rodiny stříleček z pohledu první osoby. Renomované studio Ubisoft Montreal hru vyvíjí pro PC, Xbox One a Playstation 4!

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je inspirováno realitou protiteroristických operací z celého světa a zve hráče do destruktivních zápasů v těchto kulisách. Intenzivní boje na malém prostoru, smrtelné nebezpečí na každém rohu, taktika, týmová spolupráce a explozivní akce jsou středobodem požitku ze hry. Multiplayerová část hry stanovuje nový standard online FPS titulů svojí taktickou hloubkou a intenzitou akce!

Protiteroristická jednotka

Chopte se role vysoce vycvičených příslušníků protiteroristické jednotky specializujících se na boj na malém prostoru, demolici a přesné provedení koordinovaných útoků! Budete se moci vžít do role členů britské SAS, francouzské GIGN, ruské SPETSNAZ, něměcké GSG9 nebo americké SWAT. Každý v týmu (tzv. operátor) má v průběhu mise odlišnou roli, kterou zastává pomocí své speciální schopnosti!

Dobývání

V novém Rainbow Six Siege dostanou hráči v sérii dosud nevídanou volnost při plnění zadaných úkolů. Na straně teroristů si budete moci
opevnit svůj úkryt a snažit se tak co nejvíce znepříjemnit průchod protiteroristické jednotky - k ruce vám budou pasti, ostnatý drát nebo bednění oken a výstuže dveří. Oproti tomu protiteroristická jednotka se bude na místo určení moci dostat skrze zdi a stropy nebo bude moci vyslat vozítko, aby zjistilo dodatečné informace o poloze nepřátel.

Destrukce prostředí

Zničitelnost prostředí je jedním ze základních stavebních kamenů Rainbow Six Siege. Zdi, stropy a podlahy už nejsou překážkou! Spolu s velkou mírou reálnosti odezvy materiálů na velikost a druh použité munice Vás v Rainbow Six Siege čeká unikátní  zážitek z týmové akce. Destrukce prostředí je totiž naprosto zásadním klíčem k úspěchu v misi!

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

AEW: Fight Forever

2023
Hra AEW: Fight Forever, kterou vyvinulo studio YUKE’s Co, Ltd., tvůrci celé řady wrestlingových…

Alone in the Dark

2023
Kombinace psychologického hororu s jižní gotikou v tomto novém pojetí klasické hororové hry na…

RoboCop: Rogue City

2023
Staňte se napůl lidským, napůl robotickým, ale zcela ikonickým policejním hrdinou a pokuste se…

Clash: Artifacts of Chaos

2023
Vžij se do role Pseuda, mistra bojových umění, který žije jako samotář v podivném…