Tom Clancy's Splinter Cell Conviction™

Jste uprchlíkem, který je stíhán tou samou vládou, pro kterou kdysi pracoval. Chcete-li přežít, budete muset improvizovat, přizpůsobit se a překonat sebe sama.

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction™

Minimální věk: 18
Datum vydání: 25. 05. 2009
Žánr: Akční
Platforma: PC
Jazyk: České titulky

Staňte se Samem Fisherem, odpadlým agentem, který je při hledání osobní pomsty donucen odvrátit teroristické spiknutí ohrožující miliony životů.

Jste uprchlíkem, který je stíhán tou samou vládou, pro kterou kdysi pracoval. Chcete-li přežít, budete muset improvizovat, přizpůsobit se a překonat sebe sama.

Ponořte se do originálního herního zážitku založeného na improvizaci, v němž se okolní prostředí stává vaší zbraní. Musíte reagovat na měnící se situaci a využít okolního prostředí a davu ke zmatení a zastrašení svých nepřátel.

Při hraní Splinter Cell Conviction se vám do krve budou vyplavovat přílivy adrenalinu při nervy drásajících honičkách, soubojích a nelítostných přestřelkách. Abyste přežili, vybudujete si síť spojenců, kteří vám pomohou se získáváním technologických vymožeností a s tím, abyste vždy před svými pronásledovateli byli o krok napřed. Vaší snahou bude odhalit síly, které usilují o vaši smrt.

Splinter Cell jako je tento, jste ještě nikdy nehráli.

Zcela nová hratelnosti založená na improvizaci

Objevte nový druh hraní, při němž můžete použít všechny objekty ze svého okolí. Vašim inventářem je svět okolo a je pouze na vás, jak se rozhodnete s ním naložit.

Nepřátelé vás budou aktivně hledat

Jste uprchlíkem, tudíž je pro vás rychlé myšlení a přizpůsobení se jedinou možností, jak získat v nastalé situaci výhodu. Nicméně i nepřátelé k vašemu dopadení budou využívat okolního prostředí.

Využívání davu lidí

Splyňte s realistickým davem lidí a pohybujte se v civilním prostředí. Napodobováním chování obyčejných lidí budete daleko méně nápadní. Naopak můžete vyvolávat zmatek a paniku, takže bude nemožné vás při útěku vysledovat. V rámci utajení budete muset myslet a jednat velmi rychle. Ale pokud budete chtít, vždy se můžete zkusit ke svému cíli prostřílet hrubou silou.

Černý trh

Pomocí svých spojení s podsvětím získáte přístup na černý trh se zbraněmi a technickými hračkami. Budete moci také využívat běžné výrobky netradičními způsoby a dopracovat se ke svému cíli takto.

Dav ve hře více hráčů

Se svými přáteli se budete utkávat nebo spolupracovat uprostřed davu civilistů. Ale vzhledem k tomu, že budou vypadat stejně jako všechny ostatní osoby, budete muset využít svůj pozorovací smysl a schopnost jednat nenápadně. Jakmile se objeví neočekávaná hrozba, vaše reakce bude muset být bleskurychlá.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Ravenswatch

2024
Ravenswatch je akční roguelike hra z pohledu shora, ve které se snoubí intenzivní souboje…

Call of Duty: Black Ops 6

2024
Za vývojem hry Call of Duty®: Black Ops 6 stojí studia Treyarch a Raven.…

Funko Fusion

2024
Užijte si díky Funko Fusion festival fanouškovství jako nikdy dřív! Hrajte si v ikonických světech…

Terminator: Survivors

2024
Hrajte sólo nebo v kooperaci jako skupinka přeživších v této hře na přežití v otevřeném světě, která…