VED

VED je příběhové RPG se strhující ručně kreslenou grafikou a animacemi, jedinečným tahovým bojovým systémem a prvky rogue-lite.

VED

Minimální věk: 18
Datum vydání: 30. 06. 2024
Žánr: RPG
Platforma: PC/PS4/Nintendo Switch
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

VED je příběhové RPG se strhující ručně kreslenou grafikou a animacemi, jedinečným tahovým bojovým systémem a prvky rogue-lite. Hra VED, zasazená do dvou různých světů, vypráví příběh o mladém hrdinovi Cyrusovi, který se vydává na výpravu, aby se stal mistrem meče a magie a zachránil vše, co zná, před zkázou.

Ponořte se do fantastického světa s bohatým příběhem, desítkami nezvratných následků a alternativními konci a hratelnosti, kterou je lehké se naučit, ale těžké mistrovsky ovládnout!

Ve hře VED se ujímáte role mladého hrdiny Cyruse, který přichází do města Micropolis a hledá nový život. Pak náhle objeví schopnost teleportovat se mezi dvěma propojenými světy plnými záhadných létajících ostrovů, podivných tvorů a nebezpečných příšer. Odhalte interaktivní příběh, kde záleží na každém rozhodnutí, a pomozte Cyrusovi objevit pravdu o tomto kouzelném místě, abyste mohli rozhodnout o osudu těchto dvou světů. Abyste na své výpravě uspěli, budete muset ovládnout silnou magii Vedů.

Obrovský herní fantasy svět, postavy a estetický design čerpají inspiraci z různých kultur a mytologií. Během své výpravy se Cyrus potká s mnoha frakcemi, které mají na probíhající události odlišný pohled. Když bude Cyrus pomáhat obyvatelům z kouzelných zemí i ze skutečného světa, zjistí víc sám o sobě, o obou světech, ale hlavně o tom, jak všechno zachránit... anebo se stát nástrojem jejich zkázy.

Vytvářejte jedinečné kombinace Vedů a budujte nové stavby ve vesnici pro sebe i své spojence, abyste si odemkli nové schopnosti a dovednosti. Vyberte si z magických schopností, které fungují vzájemně, a efektivně likvidujte soupeře a porážejte i ty nejsilnější nepřátele. Prozkoumejte dva odlišné světy, setkejte se s bizarními tvory a ovládněte magii Vedů!

Hlavní vlastnosti:

  • Nelineární příběh, kde každé rozhodnutí může vést k nezvratným následkům a alternativním koncům.
  • Několik frakcí má odlišný pohled na probíhající události. Dynamický systém vztahů vám umožní ovlivnit rozhodnutí klíčových postav.
  • Inovativní tahový bojový systém. Získejte výhody díky efektivní poziční hře.
  • Vybudujte vesnici pro sebe i své spojence a odemkněte si nové schopnosti a dovednosti.
  • Systém jedinečných interaktivních událostí, ze kterých plynou prokletí či požehnání pro hrdinu, jež mohou trvat až do konce hry.
  • Hra obsahuje rozmanitý soundtrack, který vás bude během cesty doprovázet pomocí symfonických, folkových a hiphopových žánrů.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

VED

2024
VED je příběhové RPG se strhující ručně kreslenou grafikou a animacemi, jedinečným tahovým bojovým…

Titan Quest 2

2024
Vraťte se do klasického, mytologií inspirovaného prostředí hry Titan Quest a utkejte se s legendárními…

Gothic 1 Remake

2024
Do království Myrtana vtrhly nesmiřitelné hordy orků. Král Rhobar II, jenž potřebuje velké množství…

Fate: Samurai Remnant

2023
Zcela nové akční RPG ze série Fate zasazené do japonského města Edo pod dozorem…