A Plague Tale: Requiem vyjde s českými titulky

Zveřejněno 3. března 2022

Štítky: ,

Pokračování úspěšné příběhové hry z morem postižené středověké Francie A Plague Tale: Innocence vyjde už letos s českými titulky!

Amicia a její malý bratr Hugo se v předchozím díle ocitli uprostřed morem postižené Francie. Mor je šířen hordami hladových krys a aby toho nebylo málo, jde jim po krku francouzská inkvizice, která se pokouší přijít na spojení mezi morem a Hugovými nadpřirozenými schopnostmi, jež jsou způsobené rodovou kletbou sahající hluboko do minulosti. Jejich boj o přežití vyvrcholí konfrontací Huga s hlavního inkvizitorem Vitalisem.

Poté, co Amicia a Hugo utečou ze své vlasti zpustošené morem, vydají se daleko na jih, do nových oblastí a živoucích měst. Tam se pokusí začít nový život a dostat Hugovu kletbu pod kontrolu. Jenže když se Hugovy schopnosti opět probudí, smrt a zkáza se vrátí v podobě moře žravých krys. Sourozenci jsou opět donuceni vydat se na útěk a bojovat o své přežití a vkládají naději do zaslíbeného ostrova, kde možná najdou klíč ke kletbě provázející jejich rodovou linii a Huga osobně.

Hra vyjde letos na PS5 / Xbox X a digitálně i na PC a Switch. Díky našim partnerům ve Focus Entertainment vyjde hra i s českými titulky. Děkujeme!

MOŽNOSTI SDÍLENÍ