Bezplatný balíček rozšiřuje Farming Simulator 22 o pelety

Zveřejněno 25. ledna 2024

Štítky: , ,

Nové možnosti, nové stroje a nová hala.

Virtuální farmáři ve Farming Simulatoru 22 mohou nově rozšířit svou zemědělskou činnost o pelety a zvýšit svou produktivitu založenou na sklizni slámy. Společnost GIANTS Software dnes vydala Straw Harvest Pack od studia Creative Mesh. Součástí balíčku jsou specializované stroje a vybavení. Balíček je zdarma na PC a konzolích. K dispozici je také nejnovější číslo oficiálního časopisu Farming Simulator.

Nové značky a stroje

S bezplatným Straw Harvest Packem se farmářům do rukou dostávají výkonné stroje od výrobců KRONE a Bressel und Lade. Jedním z nejatraktivnějších strojů je celosvětově první mobilní sklízeč pelet KRONE Premos 5000, který vyrábí pelety sběrem slámy a řádků sena. Provozován může být také samostatně s přídavným drtičem balíků. Součástí balíčku jsou ještě dva lisy KRONE BiG Pack 1290 HDP II a Comprima V180 XC a další stroje pro manipulaci s balíky a paletami.

Hratelnost založená na průmyslu

Další vrstvu hratelnosti přidává všestranná a konfigurovatelná průmyslová hala. Zatímco vyrobené pelety lze prodávat, používat jako podestýlku pro zvířata nebo s nimi krmit zvířata, průmyslová hala umožňuje více možností díky konfiguracím: farmáři ji mohou využít jako prázdnou halu pro parkování vozidel a skladování balíků a palet nebo přidat halový jeřáb pro snadnější přesun sypkých materiálů, balíků a palet. Přidáním automatického paletizátoru lze dále zpracované pelety prodávat s ještě větším ziskem.

Najdete přímo ve hře

Balíček Straw Harvest stáhnete přímo ve Farming Simulatoru 22 prostřednictvím herního ModHubu. Farming Simulator 22 je s českými titulky dostupný pro PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S a Xbox One.