Cold Iron Studios a 20th Century Games oznamují vydání hry Aliens: Fireteam Elite

Zveřejněno 29. června 2021

Štítky:

Cold Iron Studios a 20th Century Games oznamují vydání hry Aliens: Fireteam Elite, nové kooperativní střílečky z prostředí Vetřelce, na den 24. srpna 2021 pro Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4 a Steam™.

Hra Aliens: Fireteam Elite, zasazená do ikonického světa Vetřelce, je kooperativní střílečka z pohledu třetí osoby, ve které jde o přežití a ve které se váš úderný tým zocelených mariňáků ocitá v zoufalém boji, kdy se snaží zažehnat hrozbu vyvíjejících se xenomorfů.

Vaším úkolem bude sehrát klíčovou roli v epických událostech, které se odehrávají 23 let po původní trilogii Vetřelce – stane se z vás koloniální mariňák na palubě UAS Endeavor, kde budete bojovat proti děsivé hrozbě xenomorfů. Strhující grafika, ikoničtí nepřátelé, realistické prostředí, silné zbraně, futuristické vybavení a děsivé zvuky, v kombinaci s novými příběhovými linkami v řadě znovuhratelných kampaní, to vše rozšiřuje příběh veleúspěšných filmů.

Na výběr budete mít z pěti jedinečných tříd – střelec, demoliční expert, technik, doktor a průzkumník – z nichž každá má vlastní speciální schopnosti a perky. K dispozici budete mít rozsáhlý arzenál více než 30 zbraní a 70 doplňků. Čelit budete obrovské přesile více než 20 druhů nepřátel včetně 11 různých xenomorfů v rámci evoluční škály od facehuggerů po praetoriány, z nichž každý má vlastní inteligenci a dokáže přepadávat, přechytračovat a likvidovat zranitelné mariňáky.

Hra vyjde 24. srpna 2021 v krabicové verzi pro Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation®5 a PlayStation®4 a digitálně také pro PC Steam™. Všechny verze budou obsahovat české titulky. Více informací najdete na kartách her na serveru Playclub.cz, kde si hru můžete také předobjednat.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ