Dnes na počítače a konzole vyšlo dobrodružství trojice neohrožených hrdinů Trine 5

Co dokáží zlodějka a čaroděj v Trine 5?

Rytíř Pontius, zlodějka Zoya a čaroděj Amadeus tvoří trojici neohrožených hrdinů, kteří se v Trine 5: A Clockwork Conspiracy vypraví na dosud nejakčnější dobrodružství. Projdete s nimi dechberoucími krajinami v dosud nejhlubší a vizuálně nejbohatší kapitole série Trine. Na začátku strhujícího příběhu je pověst hrdinů pošramocená, jejich přátelé a rodiny v nebezpečí a jejich čarovné schopnosti v sázce.

Rytíře jsme vám představili dříve. Dnes se zaměříme na mazanou dámu. Zoya, chytrá a nepolapitelná zlodějka, předvádí kousky pomocí luku, šípů a svého háku. Tohle vybavení jí umožňuje zvládnout složité situace. Nyní opouští svůj život „podnikatelky“ a vydává se vstříc novému dobrodružství ve hře Trine 5: A Clockwork Conspiracy.

Zoya je nejen vynikající zlodějka, ale také zdatně používá své lano k houpání nad propastí a k odtažení velkých předmětů. V kooperaci se bude její lano hodit také k vytvoření mostu, po kterém přejdou spoluhráči. Její luk spolu s různými šípy pomáhá Zoye v boji s nepřáteli a při řešení hádanek.

Nepostradatelným v partě je báječný čaroděj Amadeus. Oddaný manžel, otec trojčat a mistr magie ovládá celou řadu obdivuhodných kouzel. Je nejen skvělým sólovým dobrodruhem, ale také neocenitelným přínosem pro své společníky v kooperativním režimu až pro 4 hráče (ano, až pro čtyři hráče!), když vyvolává bedny a obratně pohybuje s překážkami, aby jim uvolnil cestu.

Amadeovy magické schopnosti při manipulaci s prostředím pomocí vyvolávání beden a překonávání překážek přidávají hráčům novou vrstvu strategie a kreativy.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy vytvořilo studio Frozenbyte a hra vychází dnes, 31. srpna 2023, s českými titulky na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X a Nintendo Switch.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ