Druhé vydání oficiálního magazínu je venku! Nechybí čeština

Zveřejněno 25. července 2023

Štítky: , ,

Informovaný, nápomocný a aktuální: Vydavatel a vývojář GIANTS Software vydal druhé číslo oficiálního farmářského magazínu, u nás k dostání online. Na padesáti dvou stránkách nabízí tvůrci mezinárodně úspěšné série Farming Simulátor postřehy z jejich herního světa a témat s tím spojených. Digitální verze je k dostání na oficiálních stránkách Farming simulátoru.

Videoherní bestseller ve vašich rukou

Od roku 2008 je Farming Simulátor standard v celém žánru. K jeho 15letému výročí vydal Giants Software tento čtvrtletní magazín se vším, co fanoušky hry zajímá.

Kromě recenzí na technologie a balíčky má nově vydané druhé číslo zajímavé články o nových kompetitivních módech, rozhovory, top 25 populárních módů a exkluzivní plakát.

Zábava a odpočinek v sedmi jazycích

Oproti prvnímu číslu Giants Software rozšířil množství dostupných jazyků a nabízí češtinu jako sedmý jazyk na svých stránkách. Tištěná verze vychází ve dvanácti zemích: Německu, Francii, Polsku, Španělsku, Rakousku, Švýcarsku, Belgii, Itálii, Švédsku, Dánsku, Lucembursku a Nizozemí. Digitální verze je dostupná celosvětově.

„Jelikož jsme sami vydavatelem hry, tak hru pouze nevyvíjíme, ale staráme se také o všechno kolem toho.“ Říká Boris Stefan, šéf vydavatelství. „Magazín je vítaným příspěvkem do naší značky a do prodejních stánků přináší to samé, co přináší hráčům samotná hra. Zábavu a relaxaci.“

Farming Simulator 22 je dostupný s českými titulky na PC, PS4, PS5 a Xbox One a series X a ve verzi Farming Simulator 23 také na Switch a mobily. Již 14 listopadu tohoto roku vyjde prémiová edice narvaná po okraj dostupnými bonusy a rozšířeními, a i zde chystáme fyzické bonusy pro všechny věrné zákazníky krabicových verzí.