Evil West - Divoký západ, jaký jste ještě neviděli

Zveřejněno 23. listopadu 2022

Štítky: , , ,

Zlo nikdy nespí, ale krvácet může.

Evil West je venku!

Flying Wild Hog a Focuse Entertainment Vám s radostí přináší novou střílečku z třetí osoby: Evil West. Tohle nové, fascinující dobrodružství z originálního fantaskního Divokého západu čeká na neohrožené hráče, kteří se odváží vyzvat krvelačná monstra v ohromujících drsných soubojích.

Zlo nikdy nespí, ale krvácet bude.

Temná hrozba pohlcuje americké pohraničí. Jako jeden z posledních agentů tajného institutu na lov upírů jste poslední ochranou mezi lidstvem a hluboce zakořeněným terorem, který nyní povstává ze stínů. Povstaňte jako poslední superhrdina Divokého západu, vyhlaďte upíří hrozbu a zachraňte Spojené státy!

Urvi se ze řetězu v doslova výbušných soubojích se svým koltem, puškou, blesky-nabitou rukavicí a různými zařízeními. Zabíjej krvežíznivá monstra ve velkém stylu ať už jako samotářský zabiják nebo v coopu se svým kamarádem. Zkoumej a bojuj v příběhové kampani a vylepšuj si zbraně a vybavení. Nauč se nové schopnosti a staň se mistrem lovu příšer a najdi si vlastní styl pro konečnou porážku nadpřirozených hord.

Evil West dnes vychází na PS4, PS5, Xbox One a Xbox series X/S v českých a slovenských obchodech a v digitálu i na PC. Hra obsahuje české titulky!

MOŽNOSTI SDÍLENÍ