Farming Simulator 22 hlásí 3 miliony prodaných kopií

Zveřejněno 31. ledna 2022

Štítky: ,

GIANTS Software v rámci vlastního vydavatelství prodal přes 3 miliony kopií Farming Simulator 22

Miliony virtuálních farmářů obdělávají pole, zatímco Farming Simulator 22 dosáhl od svého vydání 22. listopadu dalšího milníku. Nejnovější díl série, který poprvé vydal přímo GIANTS Software, se nadále těší přílivu nových hráčů i v roce 22. Vydavatel a vývojář GIANTS hlásí tři miliony kopií Farming Simulator 22 prodaných po celém světě během devíti týdnů. Kladné reakce z celého světa shrnuje nově vydaný trailer úspěchů.

Globálně úspěšný start

„Rád bych poděkoval naší komunitě. Našim modderům, influencerům, hráčům a partnerům. Všem těm, kteří sehráli roli v udržování našeho rozrůstajícího se ekosystému,“ komentuje Christian Ammann, výkonný ředitel GIANTS Software. „Těšíme se na nové příležitosti a projekty v roce 2022 – s novým obsahem, který rozšíří zážitek zemědělské simulace a hry Farming Simulator 22.“

Hra je po celém světě dostupná na PC a konzolích a GIANTS Software očekává, že se již tak obří základna fanoušků série bude v dalších měsících a letech ještě rozrůstat – díky efektivnější komunikaci s mezinárodními distributory a rostoucí sítí partnerů a také díky dlouhodobému harmonogramu pro budoucí přídavky do hry.

Další obsah, který rozšíří hru

Season Pass pro 1. rok do hry přidá nové balíčky s obsahem a jedno rozšíření. Bezplatné aktualizace obsahu navíc hru rozšíří ještě více. První aktualizace obsahu se třemi novými značkami a 16 stroji už je dostupná ke stažení.

Farming Simulator 22 je v prodeji na PC, PlayStation®5 (PS5™), Xbox Series X|S, PlayStation®4 a Xbox One s českými titulky. Hra představuje hráčům dosud nejrozsáhlejší farmářskou simulaci včetně nových funkcí, jako jsou výrobní řetězce, které tvoří zemědělská impéria, a sezónní cykly s novými výzvami. Rovněž je dostupný Season Pass pro 1. rok, který hru do budoucna rozšíří o nových obsah. Další informace najdete na kartách hry nebo v mediální zóně GIANTS Software.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ