Farming Simulator 22 je nejúspěšnějším a nejoblíbenějším ze série

Zveřejněno 24. května 2024

Štítky: , ,
Farming Simulator 22

Král farmářských her stále roste

Příběh se začal psát na podzim roku 2021

Vývojářská a vydavatelská společnost GIANTS Software se ohlíží za 30 měsíci svého hlavního titulu, který byl uveden na trh v listopadu 2021. Farming Simulator 22 obdržel šest bezplatných aktualizací obsahu, několik balíčků a dvě rozšíření. Vedle oficiálního obsahu podporuje GIANTS Software komunitu modderů a kurátorsky spravuje oficiální ModHub, který je dostupný pro počítače i konzole.

Ve hře a na webových stránkách hry Farming Simulator bylo zkontrolováno a schváleno více než 6 000 modů: Počet stažení modifikací pro Farming Simulator 22 dosáhl dechberoucího rekordu 1 600 000 000!

Milníky série

Farming Simulator 22 představil několik pozoruhodných milníků dlouholeté série: Výrobní řetězce přidaly možnost vyrábět cenné zboží, zatímco sezónní výzvy a kalendář růstu vylepšily realističnost. Podpora multiplayeru napříč platformami sjednotila komunitu a vylepšila online zážitek z kooperativních i soutěžních režimů – ten bude využit v nadcházejícím mistrovství světa – Farming Simulator League v červenci uzavře svou pátou sezónu esportu.

Farming Simulator 22 je nejúspěšnější hrou série, prodalo se jí šest milionů kopií. Noví hráči mohou do světa hry Farming Simulator vstoupit koupí Premium Edition, která obsahuje sedm balíčků a obě rozšíření, a je tak cenově nejdostupnější možnost. Spolu s bezplatnými aktualizacemi obsahu, balíčky a mody nabízí Farming Simulator 22 spoustu rozmanitosti a je důstojnou špičkou v žánru.

Farming Simulator 22 je k dispozici pro PC, Mac, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S a Xbox One s českými titulky. Farming Simulator 23 je k dispozici pro Nintendo Switch, iPhone, iPad a zařízení se systémem Android, tyto mobilní verze stejně jako Farming Simulator Kids jsou k dispozici v Nintendo eShopu, v App Store, respektive na Google Play.