Farming Simulator 22 prodal za první týden přes 1,5 milionu kopií

Zveřejněno 3. prosince 2021

Štítky: ,

Hra Farming Simulator 22, kterou poprvé v historii této značky vydává přímo GIANTS Software, už slaví úspěch díky více než 1,5 milionu prodaných kopií, které vývojář a vydavatel hlásí po pouhých několika dnech od vydání 22. listopadu.

Plodné vlastní vydavatelství

Jelikož je Farming Simulator 22 nyní dostupný po celém světě na PC a konzolích, již tak obrovská fanouškovská základna hráčů Farming Simulator je s každým dnem ještě větší. Díky tomu, že hru vydává přímo GIANTS Software, dokázalo studio zefektivnit komunikaci s mezinárodními distributory a rozšířit samotnou síť, aby bylo zaručeno, že budou splněny všechny úkoly.

Christian Ammann, výkonný ředitel GIANTS Software, glosuje: „Jsem tak hrdý! Na náš tým a na prosperující prostředí, ve kterém vzkvétá. Dokázat vybudovat mezinárodní strukturu pro distribuci již tak obrovské série jako Farming Simulator a proměnit ji ve značku, kterou vydáváme sami a s novými impulzy, to není nic samozřejmého. Skvělá spolupráce s našimi partnery zajistila fantastickou premiéru.“

Komunita roste spolu se sérií

Zatímco GIANTS Software rozšiřoval a propojoval rostoucí síť partnerů, vývojáři rovněž propojovali samotné hráče: Dostupnost Farming Simulator 22 na PC a na konzole předchozí i nové generace propojila uživatele díky hře pro více hráčů napříč platformami a spojuje víc hráčů z celého světa než kdy dřív.

Boris Stefan, výkonný šéf vydavatelství od dubna 2020, řekl: „Počáteční úspěch prvního týdne a skvělá zpětná vazba, kterou jsme dostali od hráčů, dokazuje, že Farming Simulator jde tím správným směrem. Máme v plánu vést a spravovat všechny aspekty vydavatelské komunikace, abychom dosáhli strategických cílů naší firmy.“

Petr Kučera, ředitel firmy Playman s.r.o., exkluzivního distributora hry na českém a slovenském trhu, k tomu dodává: „Farming Simulátor je jedinečný prodejní fenomén, a ani letos tomu není jinak. V České republice a na Slovensku se za první týden přes pokladny prodalo více než 15 tisíc kusů hry. Kromě klasicky silné PC platformy pozorujeme letos i výrazně zvýšený zájem o konzolové verze hry, mimo jiné i proto, že letos poprvé jsou ve Farming Simulátoru na všech platformách k dispozici české titulky.“

Aktivace českých titulků u konzolí

České titulky jsou implementovány přímo ve hře. Pokud máte konzolovou verzi hry a nezobrazují se v nabídce, přesvědčete se prosím, že máte systém konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One nebo Xbox Series X/S nastavený v češtině. Pokud tomu tak není, změňte prosím nastavení systému na češtinu. Pak už by vám ve hraní lokalizované verze nemělo nic bránit.

Farming Simulator 22 je v prodeji na PC, PlayStation®5 (PS5™), Xbox Series X|S, PlayStation®4 a Xbox One s českými titulky. Hra představuje hráčům dosud nejrozsáhlejší farmářskou simulaci včetně nových funkcí, jako jsou výrobní řetězce, které tvoří zemědělská impéria, a sezónní cykly s novými výzvami. Rovněž je dostupný Season Pass pro 1. rok, který hru do budoucna rozšíří o nových obsah. Další informace najdete na kartách hry nebo v mediální zóně GIANTS Software.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ