Farming Simulator 22: Vychází obsáhlá prémiová edice

Zveřejněno 15. listopadu 2023

Štítky: , , ,

Nejlepší čas zaset na zlaté časy!

Prémiové množství nového obsahu přináší nejlepší příležitost k farmaření: Vydavatelská a vývojářská společnost GIANTS Software vydala Premium Expansion a Premium Edition hry Farming Simulator 22, aby splnila přání hráčů o rozmanitosti zemědělského zážitku na PC a konzolích.

  • Prémiová edice obsahuje mezinárodně oceněnou hru Farming Simulator 22, šest map, sedm oficiálních balíčků obsahu a rozšíření Platinum a Premium.
  • Rozšíření Premium, které je zcela nové a je k dispozici i samostatně, přidává novou mapu Zielonka ze střední Evropy a pěstování zeleniny s novými plodinami a stroji.
  • Launch trailer se zaměřuje na zbrusu nový obsah rozšíření Premium.

Obsah rozšíření: Nové mapy, plodiny a stroje

Mapa Zielonka připomíná rozmanitou krajinu středoevropských zemí a čerpá inspiraci z Polska a České republiky. Malebná krajina v okolí odlehlé vesnice nabízí úrodnou půdu pro pěstování nové zeleniny: mrkve, pastináku a červené řepy. Tyto zdravé kořenové plodiny rostou v řádcích a vyžadují speciální vybavení.

Součástí rozšíření je ještě více než 35 autenticky digitalizovaných a detailních vozidel a strojů, které jsou vhodné i pro péči o stávající plodiny. V sérii debutují výrobci Dewulf, Gorenc, Agrio a WIFO a garáž rozšiřují také značky BEDNAR, Fiat, GRIMME, Kverneland, SaMASZ a další.

Obsah edice: Obsáhlá kolekce

Farming Simulator 22 Premium Edition plní sen každého farmáře. Novým i stávajícím hráčům umožňuje využívat ucelenou kolekci, která nabízí rozmanité zemědělství se šesti mapami a gigantickým vozovým parkem se stovkami autentických strojů. S mezinárodně oceňovanou základní hrou, sedmi oficiálními balíčky obsahu a dvěma rozšířeními si začínající i vracející se farmáři užijí nekonečné množství rodinného obsahu pro jednoho i více hráčů.

Tato edice obsahuje balíčky Antonio Carraro, Kubota, Vermeer, Göweil, Hay & Forage, Horsch AgroVation a Oxbo. Dále přináší nové rozšíření Premium a rozšíření Platinum zaměřené na lesnictví, které do série uvedlo Volvo a obsahovalo mnoho dalších značek, herních mechanismů, novou mapu a další.

„Vydáním Premium Edition jsme dosáhli dalšího významného milníku. Ať už jsou to noví hráči v našem relaxačním světě, nebo zkušení hráči, kteří chtějí další obsah na nadcházející zimu a další období, tak Premium Edition nabízí dosud největší rozmanitost prostředí, strojů a možností v celé sérii,“ uvedl Boris Stefan, vedoucí vydavatelství GIANTS Software.

Farming Simulator 22: Premium Edition vychází dnes na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky a Premium Expansion na PC taktéž s českými titulky!