Farming Simulator spouští čtvrtou sezónu esportu

Zveřejněno 10. května 2022

Štítky: ,

Týmový esport se opět vrací na pole: GIANTS Software zahajuje 4. sezónu ligy Farming Simulator (FSL)! Vítězové 3. sezóny Trelleborg se vracejí spolu s ostatními týmy, které chtějí sesadit opětovné úřadující šampiony. Měsíční online kvalifikace začne prvním oficiálním turnajem o víkendu 14. a 15. května a skončí mistrovstvím světa v listopadu 2022. Zápasy se budou streamovat živě na Facebooku FSL a kanálu Giants Software na Twitchi a účastnit se mohou týmy z celého světa, které chtějí soutěžit o ceny v celkové hodnotě 100 000 euro.

Kompaktní sezóna a ceny v celkové hodnotě 100 000 euro

Všechny kvalifikační turnaje ve 4. sezóně se pořádají každý měsíc coby online soutěže a streamují se živě přes oficiální kanály GIANTS Software. Úspěšné týmy získají na každém turnaji podíl na cenách v celkové hodnotě 100 000 euro, přičemž o největší část se bude hrát během mistrovství světa v listopadu, kde by týmy mohly soutěžit prezenčně.

„Neustále rozšiřujeme svět Farming Simulatoru a všech přidružených aspektů, včetně tohoto populárního esportu,“ komentuje Christian Ammann, ředitel GIANTS Software. „Děkujeme partnerům pro 4. sezónu, se kterými máme stejnou vizi: nabídnout jedinečné hřiště pro rodinnou soutěž.“

GIANTS Software se budou chtít zúčastnit dalších prezenčních událostí v herním a zemědělském oboru v rámci samostatných turnajů, kde se bude hrát o další finanční ceny.

Partneři a týmy pro 4. sezónu

Nitrado a Noblechairs jsou dobře známí hráči na herní a esportovní scéně a profi a DLG, známé v zemědělském sektoru, jsou oficiálními partnery 4. sezóny FSL. GIANTS Software se ujímá závazku realizovat další krok v esportovním světě Farming Simulatoru. Další partneři budou oznámeni již brzy.

Ve 4. sezóně budou všechny zúčastněné hráčské týmy soutěžit rovnoměrně ve vyřazovacích kolech v rámci každého turnaje, protože tentokrát už se týmy na turnaj nebudou nasazovat. Slavní zemědělští výrobci (jako Valtra, Lindner a další) budou sponzorovat tým, aby se zúčastnili tohoto jedinečného virtuálního farmářského zážitku.

Přepracovaný bezplatný esportovní režim

Vývojář a vydavatel GIANTS Software rozšířil v rámci 4. sezóny herní dynamiku svého soutěžního režimu více hráčů díky zvýšené rychlosti sklízení a několika dalším úpravám. Týmová práce stále zůstává středobodem soutěže, kdy tři hráči musí efektivně zkoordinovat svůj zemědělský vozový park. Po strategickém výběru strojů na začátku budou týmy sklízet pšenici, dělat balíky a rychle je dovážet do vlastních stodol, aby získaly body.

Turnajový klient, dostupný zdarma ke stažení, je založený na PC verzi hry Farming Simulator 19 a zve všechny fanoušky a nadšence do esportu Farming Simulatoru, aby se zaregistrovali do soutěže. Součástí je rovněž tréninkový režim pro nováčky. Další informace o FSL najdete na fsl.giants-software.com, na oficiálních stránkách Farming Simulatoru a v mediální zóně GIANTS Software.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ