Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged vyjde letos na podzim

Zveřejněno 6. června 2023

Štítky: , ,
Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged

Nový obsah posouvá arkádovou zábavu na další úroveň.

Společnosti Mattel, Inc. a Milestone oznámily Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged. Pokračování hry Hot Wheels Unleashed se zcela novými mechanismy, prostředím, vozidly a herními režimy posouvá arkádovou zábavu na další úroveň a přináší hráčům neprobádané obzory herního zážitku Hot Wheels.

Nová vozidla, prostředí a herní mechanism

Udělejte si místo ve své virtuální poličce. Hra nabídne více než 130 vozidel nejen z kolekce Hot Wheels Originals, ale také z Hot Wheels Monster Truck a vůbec poprvé ještě motorky a čtyřkolky. Každé vozidlo bude možné vylepšovat pomocí speciálního stromu dovedností, který přímo ovlivní jejich výkon.

Ve hře Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged na hráče čeká pět různých prostředí. Každé má jedinečný závodní povrch, jenž ovlivňuje výkon vozidla a přináší dynamičtější zážitek ze hry. Tráva, písek a další povrchy budou ovlivňovat vaši jízdu a vy na to musíte myslet při výběru vozidla. Strategie nyní hraje ještě větší roli a díky tomu budou závody ještě nepředvídatelnější. Zejména na dvorku domu na předměstí nebo minigolfovém hřišti ve vesničce na Divokém západě.

Než ohromíte své soupeře drtivým vítězstvím, vyrazte jim dech novými bláznivými manévry! Kromě driftu a zrychlení můžete předvést také boční skok a jednoduchý či dvojitý skok. Použijte je moudře a ve správnou chvíli, abyste mohli narážet do soupeřů a vytlačili je z tratě... anebo se na poslední chvíli vyhýbat překážkám! Nové skoky vám umožní vyhnout se provozu, stejně tak najít dosud neznámé zkratky.

Nové herní režimy a online funkce

Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged nabídne celou řadu nových herních režimů, které přinesou novou porci zábavy a výzev jak online, tak offline, včetně eventů, které posunou dovednosti řidičů na hranici možností nebo je naučí, jak zvládnout umění driftování a vyhýbání se haváriím s rychlostí a přesností. Vrací se oblíbený režim rozdělené obrazovky, aby podpořil vzrušující souboje na gauči, zatímco řada vylepšení, včetně možnosti vytvořit party s přáteli a cross-play*, rozproudí zážitek v online multiplayeru.

Vylepšená příběhová kampaň

Další významným přírůstkem do Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged je příběhová kariérní kampaň se čtyřmi originálními postavami. Minulost a osobnost každé postavy bude představena prostřednictvím animovaných scén, které hráče vtáhnou do poutavého příběhu a učiní jejich cestu do světa Hot Wheels skutečně nezapomenutelnou.

Město je v obležení a před stvůrami ho můžete zachránit jedině vy. Jak? Snadno – když vyhrajete napínavé závody a zdoláte všechny výzvy! OK, vlastně to tak snadné nebude... ale bude to určitě úžasné! Takže se připravte, že budete nejen vítěz, ale také hrdina!

Popusťte uzdu své kreativitě

Hot Wheels Unleashed se může pochlubit více než milionem karosérií a 400 tisíci tratí navržených fanoušky. V Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged jsou možnosti pro rozvinutí kreativity hráčů daleko bohatší. Vylepšený editor tratí představí nové speciální moduly a funkce, které zvýší rozmanitost tratí vytvořených hráči, zatímco aktualizace editoru karosérií představí editor samolepek pro vytváření, ukládání a sdílení originálních vzorů a tvarů. Aby se všichni mohli těšit z výtvorů svých spoluhráčů, bude veškerý uživateli vytvořený obsah možné sdílet napříč platformami od prvního dne.

Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged vyjde 19. října 2023 pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a PC prostřednictvím Steamu a Epic Games Store. Předobjednejte si hru a získejte Day One Edition s dodatečnými balíčky, nebo si vyberte Pure Fire Edition, která obsahuje navíc odlitý model Twin Mill v úžasných exkluzivních barvách.

Obsah Hot Wheels Unleashed 2 Day One Edition:

  • Plná hra
  • DLC Rust and Fast Pack: obsahuje dvě vozidla, Mod Rod a FusionBusta
  • DLC Unstoppables Pack: obsahuje dvě vozidla, F1 Racer a Sand Burner

Obsah Hot Wheels Unleashed 2 Pure Fire Edition:

  • Plná hra
  • Odlitý model Twin Mill v úžasných exkluzivních barvách
  • DLC Unstoppables Pack: obsahuje dvě vozidla, F1 Racer a Sand Burner
  • DLC Speed Kings Pack: obsahuje dvě vozidla, Impavido a Electro Silhouette
  • DLC Just a Scratch Pack: obsahuje dvě vozidla, Speed Bump a Sudden Stop

*Cross-play není k dispozici na Nintendu Switch.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ