Již za dva dny vycházejí terénní závody Overpass 2

Zveřejněno 10. října 2023

Štítky: ,

Nabízí rozmanitý obsah v podobě 37 vozidel ze tří různých kategorií, pěti prostředí a 31 okruhů.

Společnosti Neopica a NACON uvádějí na trh hru Overpass 2, která navazuje na zkušenosti studia se závodními hrami a na zpětnou vazbu od hráčů po prvním titulu. Díky tomu nabídne hlubší a vylepšený zážitek. Ve hře řidiči soutěží v závodech a snaží se zajet rekord na extrémních tratích za volantem silných a oficiálně licencovaných terénních vozů.

Overpass 2 byl vyvinut v Unreal Enginu 5 a nabízí rozmanitý obsah v podobě 37 vozidel ze tří různých kategorií, pěti prostředí, 31 okruhů a řady závodních režimů včetně mnohem propracovanějšího režimu kariéry. Hráči musí ovládat výkon vozidel a mistrně jezdit po tratích, aby zvládli překonat překážky a splnit podmínky pro vítězství.

Trailer představuje dvě kategorie vozidel, které jsou ve hře přítomné vedle vozidel UTV: Rock Bouncers a ATV.

Vozidla UTV jsou proslulá svou rychlostí a obratností a hodí se do každé situace. Jedná se o všestranná vozidla, na výběr jich bude 17 od čtyř známých výrobců: Kawasaki, Yamaha, Polaris a Artic Cat.

ATV jsou terénní čtyřkolky určené k různým účelům, například pro volný čas, sport a práci. Jsou flexibilní, praktické a snadno ovladatelné, aby zdolaly nejužší cesty, například v lese, nebo zvládly extrémně ostré zatáčky. Čtyřkolky představují špičku ve třídě terénních vozidel. Ve hře bude na výběr 12 čtyřkolek od 5 známých výrobců: Arctic Cat, Kawasaki, Polaris, Suzuki a Yamaha.

Rock Bouncers jsou netradičně vypadající vozidla, která jsou jednou z hlavních novinek Overpass 2. Jsou vybavena zesíleným rámem, který vydrží jakýkoli náraz, a jsou speciálně navržena pro „lezení“ po téměř vertikálních skalních stěnách. Díky přeplňovaným motorům a pružinám namontovaným na všech čtyřech hnacích kolech mohou zdolávat strmé svahy, kam by se žádné jiné vozidlo neodvážilo, a také překonávat skály a nerovnosti, aniž by uvízla. Vozidla Rock Bouncers, zaměřená na rychlost, agresivní styl jízdy a zvládání těch nejtěžších překážek, poskytují nejextrémnější off-roadové zážitky. Ve hře budou na výběr 4 oficiálně licencované Rock Bouncery: Venom, Screamin Blue, Rum Runner a Smoked-out.

Zažijte 5 jedinečných prostředí, včetně pouště Baja, Johnson Valley, pouště v Utahu, východní část USA a západní Evropu v plnohodnotném režimu kariéry se správou týmu a kalendáře. Pobavte se v lokálním režimu rozdělené obrazovky až pro 4 hráče nebo ukažte své dovednosti v online závodech až pro 8 hráčů.

Overpass 2 vychází 12. října 2023 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ